16. ročník FESTIVALU OKOŘ zahajuje předprodej

Festival Okoř Foto: Festival OkořFoto: Lukáš Běhounek

1. června začíná předprodej na 16. ročník FESTIVALu OKOŘ. Předposlední srpnovou sobotu – 20. 8. – zde vystoupí např. David Koller, Xindl X, Bára Poláková a další.

Prvním červnovým dnem startuje předprodej na FESTIVAL OKOŘ, který se tradičně koná předposlední srpnovou sobotu 20. 8. 2016. Letošní šestnáctý ročník přivítá úplně poprvé Báru Polákovou, Tata Bojs, Ewu Farnou & Band a skupinu Jelen. Na programu jsou samozřejmě i jedny z největších hvězd současné pop scény – David Koller, Xindl X, Mandrage.

Protože FESTIVAL OKOŘ je festivalem rodinným, tak všem přítomným zazpívá největší hity Jaroslav Uhlíř. Jako před pár lety se v jeho podání a v doprovodu sboru všech návštěvníků ponesou tóny písní Krávy, krávy, Dělání, Severní vítr, Hajný je lesa pán a další celou loukou pod hradem Okoř.

Při zmínce o Okoři si vybavím léto a pohodu. Na Festivalu Okoř budeme opravdu poprvé a moc se těšíme! Kdysi jsem se byl na jednom ze starších ročníků podívat, tak jsem zvědavý…“ říká Jindra Polák z kapely Jelen.

Ve středu 1. června, startuje předprodej vstupenek na nejoblíbenější jednodenní hudební festival u nás – FESTIVAL OKOŘ. Vstupenky budou k dostání prostřednictvím WWW.FESTIVALOKOR.CZ, kde také naleznete i další informace včetně rozhovorů a videí s účinkujícími, jízdní řády, atd.

Nezapomeňte, že festival byl několik ročníků za sebou úplně vyprodán. Počet návštěvníků je limitován velikostí nejen samotného areálu, ale i dodržením maximální počtu osob pro zajištění komfortu všech návštěvníků.

Ceny vstupenek:

- v předprodeji na www.festivalokor.cz 490,- Kč

- v předprodeji na www.ticketportal.cz  490,- Kč + poplatky

- na místě v den konání od 13:00  590,- Kč

Pravidelně aktualizované informace naleznete na úplně nových webových stránkách www.festivalokor.cz a http://www.facebook.com/#!/festivalokor.

reklama