7 důvodů, proč risknout Smrtící Slunce

Harmon Rabb vs. velká žhnoucí koule? To si pište! Foto: Harmon Rabb vs. velká žhnoucí koule? To si pište!Foto: archiv Prima

Hlavní tvářička z JAGu se vrací, aby uhasila slunce v béčku, jak se sluší a patří!

Revoluční americký kosmolet si to štráduje na svou první misi kolem Měsíce, v tom je však zasažen sluneční erupcí, která vyšroubuje jeho motory do maximálních otáček zrovna v okamžiku, kdy ocelová bestie čumákem míří ke slunci. Co čert nechtěl, jakmile stroj narazí do slunce, spustí erupci novou, která na Zemi usmaží všechnu elektroniku...

Ničeho se však nebojte, záchranná mise startuje v sobotu ve 20:00 a nevede ji nikdo menší, než veterán námořních pilotů a právníků z JAGu! Tady máte sedm důvodů, proč věnovat sobotní večer tomuhle roztomilému béčku.

1) Na sobotní párty jde o kulisu jako malovanou. Na různých elementech si totiž smlsnou davy diváků, aniž by museli věnovat pozornost zbytku tříhodinové stopáže.

Smrtící slunce (1) Foto: Smrtící slunce (1)Foto: archiv Prima

2) Znovu se tak třeba podíváte do blankytných očí Harmona "Davida Jamese Elliota" Rabba a zjistíte, jak moc zestárnul a nakynul.

3) Ti z hostů, kteří se živí pochybnou činností, si konečně uleví, až ve Smrtícím Slunci uvidí hrát oceňovanou herečku Julii Ormond (Sabrina, Benjamin Button, Lazebník sibiřský). Zjevně na tom ještě nejsou tak špatně.

4) Vaši kámoši, kteří se vždycky pasovali do role hypotetických spisovatelů, dostanou další impulz vytáhnout ze šuplíku svoje romány a scénáře. Dojdou totiž k tomu, že se u filmu zjevně uchytí i totální hotentot.

Smrtící slunce (2) Foto: Smrtící slunce (2)Foto: archiv Prima

5) Objevíte, že hnidopichové rejpající do fyzikálních nepřesností velkofilmů Gravitace nebo Interstellar tváří v tvář fyzice Smrtícího Slunce konečně ztratí řeč…

6) Existuje rovněž opačná šance, že vás film inspiruje ke studiu astrofyziky. Snaha přijít na to, jak by sakra mohla erupce naspeedovat konvenční motory na 3% rychlosti světla, to je totiž oříšek, který by zamotal hlavu i Stephenu Hawkingovi.

7) A závěrem si připomenete úctu k úřadu prezidentství. Jak totiž není v ohrožení prezidentovat manželka, jde v amerických katastrofácích o kulový!

Na tuhle versatilní cestu do středu sluneční soustavy přepínejte na COOLu v sobotu ve 20.00!

(lol)

reklama