1. díl - Kamarád taky rád

Aféry, Kamarád taky rád, 2 Foto: Aféry, Kamarád taky rád, 2Foto: All

V prvním dílu seriálu Aféry, který je inspirovaný skutečnými příběhy manželských dvojic v rozvodových řízeních a který uvidíte už v úterý 5. července ve 21.10 na Primě, se potkáme s problematikou ženské nevěry umocněné skutečností, že se jedná o poměr s manželovým kamarádem.

Návštěva advokátní kanceláře patří až k těm posledním krokům, ke kterým při řešení manželské krize lidé přistupují. Za právníkem většinou zajdou až ve chvíli, kdy se cítí zahnáni do kouta a nevidí jiné východisko. O to zajímavější příběhy si poté jejich rozvodový advokát vyposlechne. Někdy se jedná o zcela specifické životní příběhy, často ale advokát musí řešit mnohem obecnější problémy soužití partnerů.

 

Petr Kovář žije s dcerou Nikolou, kterou má z prvního manželství, a druhou ženou Danou. Nedávno nabídl pomoc a bydlení svému kamarádovi lékaři Davidovi, kterého žena vyhodila z bytu. Teď má však pocit, že zatímco on pracuje, jeho kamarád si užívá s Danou. A proto se chce rozvést. Zkušenému advokátovi Majerovi však pouhé podezření nestačí. Jeho klient si musí opatřit důkazy. Paní Kovářová navíc nevěru popírá. Na její stranu se postaví i dcera Nikola, ale pravda o záletech Dany Kovářové stejně nakonec vyjde najevo.

 

Dan Majer ale neřeší jen kauzu manželů Kovářových. Musí zjistit i to, proč má na papírku slovo „dárek“. Ještě že má skvělou asistentku Lucii – jeho maminka bude mít přece narozeniny! Co s tím? Lucie zasáhne a zajistí lístky do opery. Majer je zachráněn. Nadšení ho ale přejde hned, jak si maminka vyžádá jeho osobní doprovod. Pomůže i do třetice skvělá Lucie?

reklama