7. díl - Voyeur (Manžela vzrušuje pozorování jiných)

Aféry, 9. díl, 2 Foto: Aféry, 9. díl, 2Foto: Prima

V dalším dílu seriálu Aféry, který je inspirovaný skutečnými příběhy manželských dvojic v rozvodových řízeních a který uvidíte už v úterý 16. srpna ve 21.10 na Primě, se setkáme s problematikou voyeurství.

Návštěva advokátní kanceláře patří až k těm posledním krokům, ke kterým při řešení manželské krize lidé přistupují. Za právníkem většinou zajdou až ve chvíli, kdy se cítí zahnáni do kouta a nevidí jiné východisko. O to zajímavější příběhy si poté jejich rozvodový advokát vyposlechne. Někdy se jedná o zcela specifické životní příběhy, často ale advokát musí řešit mnohem obecnější problémy soužití partnerů.

 

V souvislosti s letním vysíláním pořadu Aféry spustila Televize Prima na stránkách www.prima-love.cz poradnu, ve které se tomuto i dalším tématům věnuje sexuoložka a psycholožka PhDr. Dr. phil. Laura Janáčková, CSc. Diváci tak mají možnost jejich prostřednictvím položit Lauře Janáčkové otázky a na ty nejzajímavější paní doktorka opět na stránkách pořadu odpoví. Potkalo vás něco podobného? Nevíte, kudy ven ze své situace? Chcete se podělit o své zkušenosti? Navštivte stránky www.prima-love.cz.

 

Kristýna Pavlíčková a její manžel mají doslova a do písmene jiný úhel pohledu na sex. Kristýna totiž zjistila, že její muž ho rád pozoruje skrze čočky dalekohledu. Jedním slovem je to voyeur. A navíc má podezření, že zrovna on je záhadným úchylem, který u nich na vesnici, jak jí sdělila její sestřenice Erika, nakukuje do oken cizích ložnic. Proto se odhodlá zajít do kanceláře Dana Majera, aby se mu se svou obavou svěřila a podala žádost o rozvod.

 

Právník je ale věrný své zásadě vyslechnout i druhou stranu, a proto si pozve Lukáše Pavlíčka. Chce znát i jeho názor. Jak Daniel Majer předpokládal, má Lukáš na celou věc diametrálně odlišný náhled. Vysvětluje, že jsou na tom teď špatně s penězi, a tak si pronajal videopůjčovnu ve městě, aby něco vydělali. A když bylo málo lidí, všiml si, že naproti přes ulici bydlí nějaký gigolo, který si vodí domů i několik ženských za den. Z dlouhé chvíle ho pozoroval dalekohledem a zrovna ho přistihla žena. Opravdu se to stalo, to nepopírá, ale rozhodně by z toho nedělal žádnou aféru. O šmírování lidí na vesnici nechce ani slyšet.

 

Při další návštěvě u Daniela Majera koneckonců tato jeho slova již potvrdí oba manželé. Voyeura na vesnici totiž chytili a Lukáš to opravdu nebyl. I ostatní problémy si vyříkali a přišli společně stáhnout Kristýninu žádost o rozvod.

 

Jenže další zvrat je již na obzoru. Tentokrát právníka navštíví opět jen Kristýna. Při náhodné probírce domácích DVD našla i jedno více než podezřelé. Je na něm natočená její sestřenice přes zavřené okno ložnice. A to ve velmi intimní situaci. Přes snahu vše utajit, vyjde najevo, že Lukáš Eriku nejen natočil, ale dokonce ji tímto materiálem vydíral. Vše tak může skončit jedině rozvodem Pavlíčkových.

 

Daniel Majer si musí připustit, že stárne. Maminka si vymyslí přesuny nábytku v bytě a při jeho stěhování „křupne“ právníkovi v zádech. Nepomohou prášky ani neumělá Luciina masáž, až návštěva doktora, ke kterému ho víceméně dotlačí Lucie ve spolupráci s maminkou, přinese advokátovi úlevu. Na druhou stranu mu ale připomene, že už není žádný mladík a jeho životní styl není právě vzorný. Má od lékaře celý seznam věcí, na kterých by měl zapracovat. Snahu by rozhodně měl, jenže místo zlepšení Danielu Majerovi opět rupne v kříži…

reklama