Agáta Hanychová

Čápi s mákem - profil - Agata Hanychová Foto: Čápi s mákem - profil - Agata HanychováFoto: All

Dcera reklamního režiséra Jiřího Hanycha a známé herečky Veroniky Žilkové je populární postavou českého showbusinessu, přezdívanou také česká Paris Hilton nebo rebelka.

Do povědomí veřejnosti se dostala díky pozici 2. vicemiss v soutěži krásy Miss České republiky v roce 2005. Svým nekonformním chováním a častými provokacemi nejen v módní oblasti plní stránky hlavně bulvárních médií.

 

Ve třetím ročníku italsko-českého gymnázia přešla na Střední odbornou školu umění a managementu, obory fotografie, produkce, režie, kamera, ve kterých dálkově pokračuje. Focení je jejím koníčkem a zčásti i zaměstnáním. Od roku 2009 má vlastní modelingovou agenturu Agata Models, prostřednictvím které nabízí modelky a organizuje kurzy pro modelky. Mediálně známé jsou i její milostné vztahy. Její poslední vztah s motokrosovým závodníkem Honzou Brabcem, kterého považovala dle vlastních slov za toho pravého, skončil nedávno rozchodem.

 

Prokáže Agáta svou příslovečnou drzost i v pořadu Čápi s mákem a prosadí se v kuchyni? Pomůže jí snad i její matka Veronika Žilková?

reklama