Javascript is required to view this map.

reklama

Epizody

V pořadu Ano, šéfe! se na zámku ještě nevařilo, proto Zdeněk Pohlreich zvedl tuto pomyslnou rukavici a v poslední epizodě svého pořadu se podívá na barokní zámek kousek od Pardubic, kde podniká mladý a trochu zoufalý Josef Raba přezdívaný Krab.
Zdeněk Pohlreich zvolil jako předposlední zastávku atraktivní místo, Drahanskou vrchovinu a farmu Bolka Polívky. Uvidíte v pondělí 19. listopadu ve 21.30 hod. na Prima family!
Restaurace Kongo se nachází v kladenské vilové čtvrti. Restauraci, která zažila mnohem lepší časy, se tak říkalo vždycky. Dnes je to spíš hospoda a pivnice, kam chodí lidé z okolních domků a dělníci... Uvidíte v pondělí 12. listopadu ve 21.30 hod. na Prima family!
Zdeněk Pohlreich vyslyšel volání o pomoc z Ponorky, což je název restaurace v přízemním a částečně suterénním komplexu na sídlišti v Mostě.
Zdeněk Pohlreich se projde českými luhy a háji, aby došel na kopec do restaurace Georgia v malebné vísce Slunečná kousek od České Lípy. Člověk by tu čekal českou hospůdku, ale ne jižanský restaurant.
Kousek od Mnichova na úpatí Alp podniká Roman Schmoll, který uprchl před třiceti lety před komunisty do Rakouska...
Reklamními poutáky v brčálově zelené Rybářské baště, kam míří Zdeněk Pohlreich na další misi, opravdu nešetří. V Hostivaři slibují kdeco, také diskotéku 80. let...
Jak v předsálí Technického muzea si připadá Zdeněk Pohlreich, když se na sídlišti na křižovatce ulic Ohmova, Herzova, Edisonova a Bellova v Praze-Petrovicích snaží najít restauraci Letem světem. A není to lehký úkol.
01.10.2012
0.999
Moravská Třebová
Když Zdeněk Pohlreich dorazí do Moravské Třebové, je v šoku. Na náměstí nevidí ani jednu restauraci. Cíl jeho cesty leží v jedné z bočních ulic hezkého městečka. Restaurace Excalibur, jak je patrno už podle názvu, štítu a amatérské malby na chodbě, vychází z legendy o králi Artušovi a bájném meči...
Majitel hezkého hotelu Krajka na vamberském náměstí, stavební inženýr pan Jiří Král, spoluvlastní prosperující stavební firmu. V průběhu posledních dvou let investoval osmnáct milionů, aby vybudoval hotel a restauraci na úrovni.
 

Nejlepší hlášky

"Když budeš dělat tímhle tempem, tak bys mohl dělat maximáně tak topiče v letním kině." - restaurace Georgia, Slunečná
Majiteli: "Ty se teda do Česko Slovensko má talent, nehlas!" - restaurace Simsalabim, Plzeň
"Chlapci, s vámi je domluva jak s posraným tanec…" - restaurace Excalibur, Moravská Třebová
všechny hlášky
 
 
 

reklama