Javascript is required to view this map.

reklama

Hledáme poslední dvě restaurace pro natáčení!

Static Intro, Ano šéfe, logoStatic Intro, Ano šéfe, logo

Oblíbený pořad Ano, šéfe! totiž opět vyzývá statečné restauratéry či hospodské, aby se přihlásili a prošli si natáčením ve svém podniku.

 

Podstoupí nejen drsnou drezuru, ale dostanou i neocenitelnou možnost vyslechnout rady a přebrat zkušenosti, za které se mnohdy v kuchyni a na „place“ platí zlatem, potem a krví.

    
Zdeněk Pohlreich pokračuje v natáčení reality show Ano, šéfe!, byť před doposud poslední řadou avizoval, že se jedná o jeho poslední sérii. „Ano, řekl jsem, že čtvrtá řada je poslední,“ přiznává rázný napravovatel gastronomických nešvarů. „Ale nikdy jsem neřekl, jak bude dlouhá,“ dodal s úsměvem.

 
Pro všechny, kteří mají zájem o návštěvu Zdeňka Pohlreicha ve svém podniku a kteří se nebojí vyslechnout si nejen výtky, ale možná i pochvaly, je připraven přihlašovací formulář. Je to sice jen televizní pořad, ale zrovna vaší hospodě či restauraci může hodně pomoci a vám změnit život k lepšímu. A možná je to vaše poslední šance, protože nikdo – asi ani sám šéf – neví, kdy bude čtvrté řadě konec.

 

Do pořadu se můžete přihlásit prostřednictvím tohoto formuláře.

 

Nejlepší hlášky

"Když budeš dělat tímhle tempem, tak bys mohl dělat maximáně tak topiče v letním kině." - restaurace Georgia, Slunečná
Majiteli: "Ty se teda do Česko Slovensko má talent, nehlas!" - restaurace Simsalabim, Plzeň
"Chlapci, s vámi je domluva jak s posraným tanec…" - restaurace Excalibur, Moravská Třebová
všechny hlášky
 
 
 

reklama