BEST OF Kristýny Leichtové: V Pevnosti Boyard si vyzkoušela všechno, co nechcete!

České týmy budou tvořit herci, celebrity, ale i sportovci Foto: České týmy budou tvořit herci, celebrity, ale i sportovciFoto: archiv Prima

Krásná, křehká Kristýna Leichtová, již můžete znát ze seriálu Ohnivý kuře, si v sobotní Pevnosti Boyard vyzkoušela mnohé. Jako by ji snad Otec Fura neměl rád! Hadi, šváby, bungee-jumping, válcovna... Podívejte se na všechny její úkoly!

CELÝ DÍL PEVNOSTI BOYARD MŮŽETE VIDĚT NA PRIMAPLAY!

Kristýna Leichtová se všem výzvám od Otce Fury postavila čelem a pořádně zabojovala. Dokážete si sami sebe představit hlavou dolů na laně... nebo hádat hádanku, když po vás lezou švábi, brouci a hadi? My ne!

První Češi se utkali s Pevností Boyard ve složení Jakub Prachař, Vojtěch Kotek, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová a Hana Kynychová.

Podívejte se na nejlepší úkoly z Pevnosti Boyard:

VÁLCOVNA:

BUDKA:

ÚKOL S VOJTOU KOTKOU:

Kdo z prvních soutěžících vám přišel nejšikovnější? HLASUJTE TADY:

Anketa

Kdo z prvního týmu na Pevnosti Boyard byl nejšikovnější?

Kolik tým Jakuba Prachaře vybojoval pro nadaci HELPPES? Vyhrajte s námi poukázku!

Článek

Pevnost Boyard Foto:

Vyhrajte poukaz na únikovou hru ve stylu Pevnosti Boyard v hodnotě 1200 Kč!

Stačí správně uhodnout výši částky, který vybojoval hvězdný tým v Pevnosti Boyard a vy sami vyhrajete možnost vyzkoušet si něco podobného! A proto je třeba se podívat už...

Helppes je jediná profesionální nezisková organizace svého druhu v České republice, která je registrovaným poskytovatelem sociálních služeb. Helppes pomáhá osobám s nejrůznějšími druhy handicapů na jejich cestě k integraci, soběstačnosti a samostatnosti prostřednictvím speciálně vycvičených psů. Helppes poskytuje zcela komplexní soubor souvisejících služeb – od zaškolení žadatele o speciálně vycvičeného psa přes jeho výuku a proškolení, předání psa a secvičení se psem až po následný servis po celou dobu aktivní služby psa.

Helppes poskytuje všechny své služby pomocí profesionálního týmu nejen odborníků na výcvik psů, ale i pracovníků v sociálních službách s odborným vzděláním pro práci s osobami se zdravotním postižením. Služby jsou poskytovány na základě smlouvy o poskytování sociální služby dle zákona o sociálních službách a Standardů poskytování sociálních služeb, které odpovídají jak standardům českým, tak standardům mezinárodním a kladou ty nejvyšší nároky na všechny pracovníky, spolupracovníky i dobrovolníky. Více na www.helppes.cz.

Pevnost Boyard uvidíte poprvé už v sobotu ve 20.15 na Primě!


reklama