Best of z nedělní detektivky: S ex v posteli, špinavá vražda ve VIP čtvrti i herec Měcháček v pleťové masce

Detektiv Beran si už na svou trpěnou “parťačku” spisovatelku Klaudii pomalu zvyká. Foto: Detektiv Beran si už na svou trpěnou “parťačku” spisovatelku Klaudii pomalu zvyká.Foto: archiv FTV Prima

Detektiv Beran s trpěnou “parťačkou” spisovatelkou Klaudií tentokrát řešili smrt mladé hospodyně Oxany. Stopy je zavedly do luxusní čtvrti významných rodin a také do komunity ruských imigrantů. Tento díl seriálu V.I.P. vraždy byl plný napětí, ale též vtipných scén. Ty nej jsme pro vás vystřihli.

Pokud jste některý z dílů seriálu nestihli sledovat v neděli večer v televizi, můžete si ho přehrát na našem webu Prima PLAY TADY

Staňte se fanoučky V.I.P. vražd na FB a budete u zdroje všech informací a bonusů ze zákulisí seriálu.

Zvládne mladý komisař vyřešit další komplikovaný případ, ve kterém je hlavním motivem láska a žárlivost, když má za zády nejen horlivou Klaudii, ale také se u vyšetřování objeví jeho bývalá přítelkyně Lada a navíc ho začne opět dusit policejní psycholog Hofman?

Nejdříve se koukněte, jak Beranovo setkání s expartnerkou Ladou dopadlo:-)

Pátrání se také zkomplikuje, když vyjde najevo, že Oxanin bývalý přítel je zapojený do organizovaného zločinu, a ukazuje se, že její smrt patrně nějak souvisí s jejím utajovaným poměrem s významným ženatým mužem.

Ve 4. epizodě si zahrál také Zdeněk Podhůrský. Takto dopadl on v roli záletného manžela.

Tato scénka vás určitě rozesměje. Bratr Klaudie Leoš v pleťové masce byl v podání Tomáše Měcháčka vynikající.

Premiérové epizody seriálu V.I.P. vraždy vysíláme každou neděli ve 20.15 na Primě

V.I.P. vraždy jsou detektivním seriálem na nedělní večery na Primě. Ani v následujících dílech nebude chybět napětí, hádanky i vykrucování podezřelých.

reklama