Bílí nebo Červení. Komu budete fandit v dalším dílu Česka?

Broušená mísa pro vítěze. Samozřejmě z tuzemské sklárny. Foto: Broušená mísa pro vítěze. Samozřejmě z tuzemské sklárny.Foto: All

Co všechno vědí slavní o České republice? To uvidíte už v sobotu večer ve 20.15 na Primě. A co o naší vlasti víte vy? Otestujte se ve vybraných kvízech už nyní. Jsou níže.

Večerem provází populární a ostřílený moderátor Libor Bouček. Sekundují mu dva „kapitáni“ v čele svých družstev složených vždy ze tří známých hvězdných osobností. Členové týmů se střídají, ale kapitáni zůstávají ve všech dílech stejní. Prvním je oblíbený herec, moderátor a multiinstrumentalista Jakub Prachař.

Druhého kapitánského postu se ujal populární herec, moderátor a bavič Martin Dejdar.

I během dalších sobotních večerů vás budou bavit soutěžící, které klání prověří ze znalostí týkajících se všeho, co je české, od notoricky známých věcí až po ty záludnější, ovšem neméně zajímavé! Jak moc jsou osobnosti z herecké branže, baviči, moderátoři, sportovci, adeptky soutěže krásy či hudebníc Česka znalí? To uvidíte v repríze jedinečné show Máme rádi Česko! Sledujte ji dnes večer na Primě ve 20.15!

Soutěžíte rádi? Otestujte své znalosti v přiložených kvízech.

Kvíz

PIVO_ČESKO

Velký pivní kvíz

Pivo je český národní nápoj. Není Čech, který by si nemyslel, že se v pivu vyzná. Vyzkoušejte své znalosti zlatavého moku!

Teď doušek vína.

Kvíz

Vinice zalitá sluncem

Čtvrtý test o víně

Další ze série znalostních testů o víně vám ukáže, nakolik tomuto lahodnému moku rozumíte.

Aco víte o našich vladařích. Třeba vám něco uniklo:-)

Článek

Rudolf a Karel

Karel IV. versus Rudolf II.: kdo by zvítězil v souboji?

Potkali jsme je v plné zbroji na hradě Točníku. Dva čeští panovníci se tam do sebe pustili hlava nehlava. Nevěříte? Koukněte se na video. O co šlo? Co mají společného ...

 

reklama