Blíž výhře jsou Marián Zázrivý a Radek Bakalář

CSMT - 17.10.2010 Foto: CSMT - 17.10.2010Foto: Prima

Dalšími finalisty jediné originální show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT se stali Marián Zázrivý a Radek Bakalář. V přímém přenosu televizí PRIMA a TV JOJ zazněla v podání Mariána Zázrivého píseň Andrey Bocceliho. Radek Bakalář pobavil svým kouzelnickým číslem.

Mariána Zázrivého poslal do finále nejvyšší počet diváckých hlasů. O postupu Radka Bakaláře rozhodla porota ve složení Jaro Slávik, Lucie Bílá
a Jan Kraus.

O osudu dalších osmi semifinalistů rozhodovali diváci už od minulé neděle svými SMS hlasy, kterými mohli podpořit své favority. Nejvíce jich nasbíral právě zpěvák Marián Zázrivý. Kouzelník Radek Bakalář se do finále probojoval díky porotě, která vybírala mezi ním a taneční skupinou Beethoven DC, jež se v počtu diváckých hlasů umístili na druhém a třetím místě. Do finále poslal druhého postupujícího nakonec hlas Jana Krause, který své rozhodnutí komentoval slovy „Radek Bakalář vytvořil vlastní disciplínu a ta ve finále nesmí chybět.“ K výhře 100 tisíc EUR (téměř 2,5 milionu korun), angažmá v Las Vegas a účasti na světovém finále Got Talent jsou tak Marián Zázrivý a Radek Bakalář o kousek blíž.  

 

Ve druhém semifinálovém kole vysílaném v přímém přenosu z Brna se kromě postupujících finalistů představili také Chi Chi Tornádo alias travesty umělec Petr Vostárek, Dominika Kormaňak se svým pole dance – tancem o tyči. Diváci viděli i zpívající metalovou rodinu Metal Kidz, česko-brazilskou taneční skupinu Out of Bounds a zpěvačku Lenku Piešovou a již zmiňovanou taneční skupinu Beethoven DC.

Dalších osm semifinalistů se představí už příští neděli 24. října ve 20.00 na Televizi PRIMA a TV JOJ. Hlasovat pro ně je možné už nyní. Systém hlasování je jednoduchý. Každý ze semifinalistů má pro telefonické hlasování přiřazený svůj kód. Stačí tedy poslat kód podporovaného talentu na telefonní číslo 906 02 13. Informace o talentové soutěži ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT najdete také na stránkách www.csmatalent.tv.

reklama