Boris Hybner s dcerou Vandou otestují naše znalosti

Nikdo není dokonalý - 12. března - řez - Obrázek 1 Foto: Nikdo není dokonalý - 12. března - řez - Obrázek 1Foto: All

Víte, co je to kondominium? A čemu se říká fanka? Moderátor Jiří Krampol si tentokrát pozve jako hosty otce a dceru. Vynikajícího českého mima, který učí pantomimu a tanec na AMU Borise Hybnera a jeho dceru – herečku a fotografku Vandu. Sledujte další díl zábavného pořadu Nikdo není dokonalý.

Dívejte se v úterý 12. 3. ve 20.15 na Prima family.

Borise s Vandou spojuje nejen stejná krev, ale také herecká profese. Boris se léta věnuje pantomimě, s níž začínala původně i Vanda. Teprve později se dala na herectví a fotografování. Vanda vysvětluje, že na „stará“ kolena se k pantomimě zase vrátila, s tátou připravují představení o starých klaunech.

Kde se ve Vandě vzaly herecké geny, je jasné, co ale Boris nechápe, je to, kde se v ní vzala láska ke koním. Vanda se před několika lety odstěhovala s dcerami a svým mužem, hercem Sašou Rašilovem, na Vysočinu, kde má statek a chová osm koní. Do koní se ale prý zamilovala i další Borisova dcera a Vandina nevlastní sestra Lenka. Zato Boris ke koním nemá vztah žádný, dokonce má problém toto zvíře na jevišti u Jiřího Krampola předvést. To raději pantomimicky znázorní, co je to surrealistické ucho.

Trojice si bude povídat také o cestování. Zatímco oba muži sjezdili s divadlem celý svět, Vanda se prý zatím drží raději jen Evropy, bojí se totiž létat, a proto volí destinace, do nichž může dojet autem. Nedávno ale svůj strach z létání překonala. Kam si zaletěla na prodloužený víkend a jaký si tam splnila sen? Dívejte se už v úterý ve 20.15 na Prima family.

 

 

reklama