Brutální žihadlo pro chamtivou zlatokopku. V premiérových V.I.P. vraždách

Detektiv Beran se spisovatelkou Klaudií Wolfovou mají před sebou další pátrání, ve kterém je kromě zhrzeného přítele a uražených celebrit podezřelý i Beranův kamarád a bývalý spolužák Jakub Himl, nyní hokejová hvězda NHL.

Policejní hlídka objeví při náhodné kontrole tělo mladé dívky v kufru drahého auta. Zavražděná módní redaktorka a bývalá modelka Iveta měla slabost pro špičkové hokejisty a alergii nejen na včelí jed ale i hromadu svých kolegyň. 

Napínavou detektivku ze seriálu V.I.P. vraždy vysíláme v neděli ve 20.15 na Primě

Ukazuje se, že Iveta před svou smrtí rozehrála v honbě za bohatstvím a pohodlným životem vyděračskou hru a její smrt je jen vyústění bezmocné žárlivosti a odplata za nevěru.

Ukazuje se, že Iveta před svou smrtí rozehrála v honbě za bohatstvím a pohodlným životem vyděračskou hru a její smrt je jen vyústění bezmocné žárlivosti a odplata za nevěru.

Podívejte se, co o ní na VIDEU říká u výslechu její kamarádka (v epizodní roli Eva Perkausová).

Odhalí Beran spolu s Klaudií, kdo vzal nakonec spravedlnost do svých rukou a chamtivou zlatokopku vytrestal, a při tom dokáží zůstat objektivní, když oba dobře vědí, že dopadením pachatele zničí jen další nevinné životy?

Těšit se můžete také na Ivu Kubelkovou. Jako ředitelka soutěže krásy ve Vraždách má k případu také co říci:

Předpremiéra III: Ke všemu se kolem Berana zase motá komisařka?

Článek

Co dělá syn známé módní návrhářky Taťány Kovaříkové? Foto:

Ani Hruška nepadá daleko od stromu. Koukněte na syna známé módní návrhářky v nedělních Vraždách

V nedělním dílu seriálu V.I.P. vraždy uvidíte v epizodní roli policisty i syna známé módní návrhářky Taťány Kovaříkové. Autorka krásných kostýmů Vražd paradoxně zrovna...

Článek

V Prima kvízech si můžete poměřit své znalosti také s osobnostmi naší obrazovky.  Foto:

Poměřte si znalosti třeba s Patrikem Děrgelem. S aplikací PRIMA KVÍZY, která je plná novinek

Myslíte si, že vám to pálí víc než Soně Norisové nebo Patriku Děrgelovi? Otestujte se. Stačí si stáhnout aplikaci Prima Kvízy a hned zjistíte, zda umíte odhalit vraha...

reklama