Bude to masakr! Známe 9 největších herních pecek do konce roku 2015!

Nejočekávanější hry do konce roku 2015 Foto: Nejočekávanější hry do konce roku 2015Foto: All

Máte jasno v tom, co budete do konce roku hrát? Tahle herní kanonáda se nedá bez pečlivého výběru přežít.

Každý rok nás vývojáři her straší, že se zaručeně dočkáme té největší nálože v historii, a hádejte co? Letos je to zase úplně stejné! Abyste tedy z kilometru her, které do konce roku vyjdou, nedostali třeba psotník, vybíráme pro vás devítku těch nejlepších. Která hra u vás zaboduje nejvíc? Bude to stále stejné Call of Duty? Nebo snad vracející se Need for Speed? No, my stejně známe odpověď – veškerou pozornost na sebe opět strhne Lara Croft v novém Tomb Raideru, tak jen škoda, že si ho zahrají jen lidé s Xboxem…

 

Forza Motorsport 6

Datum vydání: 15. září

Pokud hledáte závodní hru s nejrealističtější grafikou, pak už asi nemusíte hledat dál. Microsoft si hýčká svoji exkluzivitu (moc jich totiž nemá…) a snaží se vybičovat vývojáře z Turn 10 k heroickým výkonům. Mnohé naznačila už demoverze a situaci nahrává také fakt, že se Sony loudá s dalším dílem Gran Turismo. Dveře do závodního ráje jsou proto otevřené dokořán a projede jimi symbol nové Forzy: modromodrý Ford GT!

Forza Motorsport 6 Foto: Forza Motorsport 6Foto: Microsoft

 

FIFA 16

Datum vydání: 22. září

Trefovat se do výkonů našich kopaček není v tuhle chvíli na místě – klukům se daří, takže je budete moci v novém dílu FIFA podpořit a dotáhnout to s nimi třeba ještě dál. Nabízí se také šance naučit Petra Čecha vybíhat na centry, ale hlavně, a to musíme podtrhnout, ve FIFA 16 se na hřišti objeví i ženy! Tedy ne v roli sličných doktorek, po kterých se vozí slavní trenéři, ale jako skutečné fotbalistky. Pevně věříme, že se budou góly slavit bez dresu!

FIFA 16 Foto: FIFA 16Foto: Electronic Arts

 

Assassin’s Creed Syndicate

Datum vydání: 23. října

Viktoriánská éra, Londýn, sourozenecké duo rebelů a nekonečný konflikt mezi templáři a asasíny. Takhle nějak by se dalo shrnout očekávané pokračování Assassin’s Creed, které bude zase samozřejmě nejlepší ze všech, s grafikou, která nás vysvleče ze spodního prádla a tak dále a tak dále. Vývojáři z Ubisoftu by si ale měli především pohlídat, aby se vyvarovali trapasům jako v případě předchozího Unity, nesplněné sliby bolí ze všeho nejvíc.

Assassin's Creed Syndicate Foto: Assassin's Creed SyndicateFoto: Ubisoft

 

Halo 5: Guardians

Datum vydání: 27. října

Galaktická sága se konečně dočká pokračování a u kormidla přitom budou stát noví vývojáři. Ti původní se totiž snaží přesvědčit svět, že je jejich Destiny naprosto v pořádku, ale to je trochu jiná pohádka. V Halo 5  nás lidé ze 343 Industries přivedou na scestí a naznačí, že i nepřekonatelný Master Chief možná má svoje kostlivce ve skříni. Obrátí se jeden z nejvýraznějších gerojů herního průmyslu v padoucha, anebo to je jen promyšlený způsob, jak nastolit v galaxii ještě větší zlo?

Halo 5: Guardians Foto: Halo 5: GuardiansFoto: Microsoft

 

Need for Speed

Datum vydání: 3. listopadu

Závody Need for Speed v posledních letech chytily pořádnou virózu a jako neukáznění pacienti se už hráčům ani trochu nezamlouvaly. Vývojáři si proto vzali roční dovolenou a místo obrážení večírků postávali u rýsovacích prken. Letos tak vrací do obchodů jednu z nejznámějších sérií a budou se klepat strachy, aby všechno klaplo. Zatím to ale vypadá, že se tenhle návrat podaří, snad jen aby šla vypnout ta šíleně se naklápějící kamera…

Need for Speed Foto: Need for SpeedFoto: Electronic Arts

 

Call of Duty: Black Ops III

Datum vydání: 6. listopadu

Pokud by se dalo o některé z her prohlásit, že se s novými díly v podstatě nemění, pak by to bylo Call of Duty. Vývojáři jsou pořádní svérázové – grafika už roky běží na stejném nebo jen lehce upravovaném enginu, příběh by mohl každoročně aspirovat na cenu za nejzmatenější přelívání děje a skoky v časových rovinách, a multiplayer? Multiplayer je jen pro partičku vyvolených, který jsou schopní smrtelníky trefit ve výskoku, přes rameno a skrz milimetrovou škvíru přímo do hlavy. Nebojujte s nimi, nemůžete vyhrát.

Call of Duty: Black Ops III Foto: Call of Duty: Black Ops IIIFoto: Activision

 

Fallout 4

Datum vydání: 10. listopadu

Citlivost hráčů vůči změnám se projeví zkraje listopadu, kdy Bethesda vypustí čtvrtý Fallout. Legendární RPG totiž čeká celá řada změn, které povedou k větší míře akce. Jasně, střílet mutanty je zábava, ale pamatuje si ještě někdo, že Fallout byl na začátku izometrickou tahovou hrou? Na tahy se už ve čtyřce hrát nebude a ruku na srdce, ani ta grafika nevypadá jako z konce roku 2015. Větříme obrovský zájem, jen nejsme přesvědčení o tom, že bude v každém případě myšlen pozitivně.

Fallout 4 Foto: Fallout 4Foto: Bethesda

 

Rise of the Tomb Raider

Datum vydání: 10. listopadu

Hodně zvláštní deal spolu uzavřeli vývojáři Tomb Raidera a Microsoft – nejnovější díl prsaté ságy vyjde pouze pro konzoli Xbox One a zatím není jasno, kdy se objeví na dalších platformách. Na druhou stranu, exkluzivita zvyšuje zájem, a pokud jste dosud váhali s koupí zmiňované konzole, dostanete přinejmenším dva pádné argumenty k tomu, abyste se rozhoupali. Lara vyrazí za dalším dobrodružstvím, a jestli si pamatujete, jak jí vývojáři naložili minule, určitě nesmíte chybět v první řadě ani tentokrát.

Rise of the Tomb Raider Foto: Rise of the Tomb RaiderFoto: Square Enix

 

Star Wars: Battlefront

Datum vydání: 17. listopadu

Už si asi uvědomujete, že se závěr roku ponese ve znamení Hvězdných válek, nebude to však jen začátek nové filmové trilogie, ale také klon Battlefieldu, o kterém vývojáři sveřepě prohlašují, že NEBUDE klonem Battlefieldu. Ať je to jak chce, Star Wars: Battlefront nabízí už nyní perfektní grafiku a hlavně všechny ikonické postavy oblíbeného univerza. Tohle skloubení zní skvěle, co říkáte?

Star Wars Battlefront Foto: Star Wars BattlefrontFoto: Electronic Arts

Článek

Nejkrvavější hry všech dob - Shadow Warrior Foto:

10 nejkrvavějších her všech dob

Brutalita je u některých her hlavním tahákem, u jiných zas nezbytným vedlejším prvkem. Násilí ale pořád prodává docela dobře.

reklama