Češi na cestách nás tentokrát vezmou do pořádné exotiky

Češi na cestách - Dominikánská republika Foto: Češi na cestách - Dominikánská republikaFoto: All

Češi na cestáchv neděli zavítají až do Dominikánské republiky. Tentokrát se potkají Věra, kterou znáte už z prvního dílu, a Záboj, který bude cestovat v rámci pořadu poprvé. Jak dopadne střet dvou generací?

Věra má sice dost kilo navíc, ale umí se radovat snad úplně ze všeho. Záboj je energický důchodce, který se nebojí jít do každé výzvy. Kdo z nich na tom bude lépe s komunikací v angličtině? A které zvíře lépe unese Věru – delfín, nebo mula?

Věra (30) – na mateřské dovolené, sama o sobě mluví jako o tučňákovi. Tvrdí, že ikdyž má 130 kilo, tak se za ně nestydí. Je velmi upřímná a vše říká narovinu. Cizí jazyky neumí. U moře byla ve čtyřech letech a pak na jeden den autobusem v Itálii. Letadlem nikdy neletěla.

Její medailonek je opravdu povedený, podívejte se:

Článek

Věra Bolebruchová Foto:

Věra Bolebruchová

Sama o sobě říká: Jsem energetický člověk, jsem veselá kopa, mám ráda adrenalin, ráda se bavím ve společnosti. Na mateřské mám útrum, tak se těším, že se budu moci...

 

Záboj (71) – důchodce, který se ještě stále živí jako hudebník. Chová králíky a nutrie. Sám o sobě říká: „Jsem veselý člověk, mám rád legrační lidi, nejsem upjatý a uzavřený.“ V roce 1968 (bylo mu 24) mu emigrovala máma, pak obě sestry. Dlouho ho nepouštěli do zahraničí,pak máma naštěstí dostala amnestii, tak směl i vycestovat.

A co o sobě ještě aktivní Záboj prozradil?

Článek

Záboj Mayerhoefer Foto:

Záboj Mayerhoefer

Záboj je vystudovaný sklář, má dceru, syna, tři vnoučata a spolu s jeho přítelkyní žijí všichni v jednom domě. Sám o sobě říká, že je veselý člověk, má rád legrační lidi,...

Nezapomeňte se dívat tuto neděli v 18.00 na Primu!

A pro ty, kteří se již nemohou dočkat, máme malou ochutnávku...fotogalerii z natáčení v Dominikánské republice jen pro vás přímo zde:

reklama