Češi na cestách vás v neděli vezmou až do daleké Afriky

Češi na cestách - Zanzibar Foto: Češi na cestách - ZanzibarFoto: All

I tentokrát se na cestou vydají muž a žena. V šesté epizode pořadu Češi na cestách se sejdou dva vášniví cestovatelé: Lucie a Ladislav. A kam se podíváme spolu s nimi tentokrát?

Čeká nás exotický Zanzibar! Pojďme nyní představit naše dva odvážné účastníky:

Lucie je původem grafička (uměleckoprůmyslová škola), poté se začala věnovat marketingu a médiím. Je rozvedená a bezdětná, její manžel pocházel z Egypta, kde téměř rok sama pracovala jako turistický průvodce.

Kde všude už Lucie byla se dozvíte v jejím medailonku:

Článek

Lucie Zaki Foto:

Lucie Zaki

Lucie je původem grafička (uměleckoprůmyslová škola), poté se začala věnovat marketingu a médiím. V nedávné době vystudovala Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně – obor...

Ladislav vystudoval obor silnoproudé elektrotechniky na ČVUT. Ladislav je dvakrát rozvedený a po 17 letech znovu žije se svou první manželkou Alenou, se kterou má 2 děti. Vztah je to však pouze víkendový, oba si dopřávají volnost a při cestování na něj manželka určitě prý žárlit nebude. Bydlí v Krkonoších a je i propagátorem krkonošské slovesnosti.

Připomeňte si pana Ladislava z Prostřena:

Článek

Ladislav Chlum Foto:

Ladislav Chlum

Ladislav vystudoval obor silnoproudé elektrotechniky na ČVUT. Pracoval jako technolog výroby, ředitel pobočného strojírensko-elektrotechnického závodu, náměstek výroby,...

 

Nezapomeňte se dívat tuto neděli v 18.00 na Primu!

A pro ty, kteří se již nemohou dočkat, máme malou ochutnávku...fotogalerii z natáčení v Zanzibaru jen pro vás přímo zde:

reklama