Česká Miss 2011 – jedna národní soutěž krásy a jediná Miss!

Česká Miss 2011 na Primě - TZ Foto: Česká Miss 2011 na Primě - TZFoto: Prima

Jako jediná v republice vlastní Česká Miss licence na prestižní mezinárodní soutěže krásy. Jsou to Miss Universe, Miss World, Miss Earth. Otevírá tak vítězkám a finalistkám bránu do světa a dává jim šanci reprezentovat svoji zemi.

Sedmý ročník České Miss bude soutěží krásy evropského formátu s mnoha novinkami.

 

Co nového přinese Česká Miss 2011?


Na obrazovkách Televize Prima nejen finálový galavečer


Finále České Miss 2011 se uskuteční na jaře 2011 a bude jej nově v přímém přenosu vysílat Televize Prima. Ta představuje dynamickou a kreativní televizní stanici a stejně tak dynamická a kreativní je i soutěž Česká Miss.

 

Finálový galavečer České Miss 2010 zhlédlo průměrně 1 700 000 diváků a v posledních pěti letech je to nejsledovanější pořad ve své kategorii.

 “Vzhledem k nové situaci na trhu jsme se rozhodli během posledních několika měsíců jednat se všemi hlavnimi televizními stanicemi.  Pro mě a pro Českou Miss byla rozhodujícím kritériem kromě obchodních podmínek také možnost dlouhodobé spolupráce a rozvoj samotného formátu programu. Z tohoto pohledu je spolupráce s Televizí Prima nejvíce hodnotná,“ uvádí ředitelka České Miss Michaela Maláčová. Divák Televize Prima během období před finále uvidí a pozná všechny finalistky. „Rádi bychom také ve spolupráci s Televizí Prima dali více prostoru vítězkám soutěže, ať již v TOP STAR magazínu, VIP zprávách či v dalších vhodných programech,“ dodává Maláčová. „Jsme velmi rádi, že je to právě naše televizní stanice, která divákům přinese nejen přímý přenos z finálového večera České Miss 2011, ale také jim umožní nahlédnout do zákulisí tohoto atraktivního prostředí,“ doplňuje slova Michaely Maláčové generální ředitel Televize Prima Marek Singer.

 

S Českou Miss do Mexika


Na desetidenní soustředění se finálová čtrnáctka vypraví do exotického Mexika díky cestovní kanceláři ESO travel. Cesta do této krásné středoamerické země s bohatou historií čeká také na jednoho z televizních diváků, který se zúčastní hlasování o České Miss prostřednictvím sms zpráv a bude vylosován.

 

Čtrnáct krajů – čtrnáct finalistek


Do finále postoupí 14 dívek a každá bude reprezentovat jeden kraj České republiky. A v příštím ročníku již Česká Miss přejde na systém krajských soutěží, které se uskuteční ve všech 14 regionech.

 

Show evropského formátu


Za originální finálovou show nového formátu stojí tým M Marketing ve spolupráci s producentem Jiřím Kratěnou. Ten mimo jiné produkuje oblíbený televizní pořad S Italem v kuchyni, který diváci znají právě z obrazovek Televize Prima. 

 

Jak se přihlásit do soutěže?


Ještě před oficiálním zahájením České Miss 2011 se do soutěže přihlásilo zhruba 800 dívek a s největší pravděpodobností tak bude dosažený rekordní počet uchazeček. Stane se tak především díky tomu, že Michaela Maláčová letos v létě převzala Miss ČR a obě soutěže byly sloučeny v jeden program. Další adeptky se mohou zaregistrovat prostřednictvím www.ceskamiss.cz. Uvedou své jméno a datum narození. Dostanou pak odpověď s potvrzením o registraci, s nímž půjdou na některý z castingů. Dívky, které se rozhodnou na poslední chvíli, budou moci přijít na casting rovnou a zaregistrovat se přímo na místě.

 

První kolo


Základní výběr dívek se tak jako v minulých letech uskuteční formou otevřených castingů. Ty se budou konat:
21. listopadu od 9 hodin v Ostravě, Mamaison Hotel Imperial, Tyršova 6  
22. listopadu od 9 hodin v Brně, Best Western Premier Hotel International, Husova 16
23. listopadu od 9 hodin v Plzni, Congress  Centre Parkhotel Plzeň, U Borského parku 31
25. listopadu od 9 hodin v Praze, Clarion Congress Hotel Prague, Freyova 33

Na castinzích bude předsedkyní odborné poroty ředitelka České Miss Michaela Maláčová. Dalším porotcem bude choreograf, ten bude posuzovat, jak se dívka dokážou pohybovat. Fotograf bude adeptky na postup do semifinále hodnotit z hlediska estetiky a fotogeničnosti a zástupce médií bude hledat mediálně
zajímavé typy.

 

Semifinále se uskuteční 15. prosince v Praze rovněž v hotelu Clarion. Poté už bude známa finálová čtrnáctka.

Česká Miss 2011 bude reprezentovat Českou republiku na prestižní mezinárodní soutěži Miss Universe, nositelky dalších titulů pak Miss World a Miss Earth.

 

Ceny pro vítězky České Miss 2011


Vítězky získají ceny za více než pět miliónů korun. Ty budou mimo jiné zahrnovat:

• produkty pojišťovny Allianz
• pitný režim Aquila
• pronájem luxusního bytu od společnosti Central Group

• luxusní zájezd od cestovní kanceláře ESO travel

• osobní automobil

• produkty firmy Eta
• digitální fotoaparáty od společnosti Fotolab
• Finalistky získají rovněž kompletní pojištění zahraniční cesty do Mexika, které je
  zajištěno prostřednictvím největší české pojišťovací makléřské společnosti
  RENOMIA, a. s.

 

Hotelovými partnery České Miss 2011 jsou Clarion Congress Hotel Prague a Buddha Bar - Hotel Praha.

Finalistky České Miss 2011 mohou díky soutěži začít úspěšnou kariéru. A nemusí to být jen modeling. Některé z nich například nastartovaly dráhu moderátorky, jiné dostaly role v televizních pořadech či ve filmu a dívky se uplatnily i v dalších oborech. 

reklama