ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT: Hon na Divokou kartu čeká i Brno

CSMT Casting Brno Divoka karta Foto: CSMT Casting Brno Divoka kartaFoto: All

Jeden člověk opět dostane šanci získat Divokou kartu soutěže Česko Slovensko má talent.

Televize Prima tak zajistí, podobně jako tomu bylo minulý týden v Plzni, nejrychlejšímu „hledači“ přímý postup do této nejznámější světové talentové soutěže, jejíž originál přináší na obrazovky společně se slovenskou TV JOJ. Šťastlivec ovšem musí mít dva speciální talenty: trpělivost a pohotovost.

„Získat Divokou kartu není úplně jednoduché. Do poslední chvíle nikdo neví, jak se k ní dostat," říká mluvčí Primy Jana Kocová a dodává: „Jediný jistý způsob je přijít na místo castingu – což je v případě Brna hotel Continental, a pečlivě poslouchat pokyny produkce a rádio Hitrádio Magic
a Hitrádio Vysočina. A pak být dost rychlý."


Nápovědy, jak se dostat k Divoké kartě do soutěže Česko Slovensko má talent, budou během neděle vysílat Hitrádio Magic a Hitrádio Vysočina. Vysílání bude možné poslouchat i během trvání castingu přímo před hotelem Continental. „V každém případě doporučujeme přijít nejprve na casting, a až pak si počkat na šanci na Divokou kartu," upozorňuje Jana Kocová. Karta bude jen jediná pro celé Brno. Dá se tedy očekávat doslova hon, jako tomu bylo minulý týden v Plzni.

 

Druhé kolo českého konkurzu do show Česko Slovensko má talent začne v neděli 13. června v 9.00 v brněnském hotelu Continental, Kounicova 6. První dva castingy do této talentové soutěže se konaly nedávno v Bratislavě a Plzni. V každém z těchto měst se představilo téměř 500 zajímavých talentů, a porota tak viděla už tisícovku zájemců o výhru 100 tisíc eur (téměř 2,5 milionu korun), angažmá v americkém Las Vegas a šanci účastnit se světového finále Got Talent.

reklama