Fičák u sporáků se blíží. Slavice Bílá povoluje šéfovi tělesné tresty. A bouchnou "saze" Vladkovi?

Chutě složil, recepty sepsal. Zdeněk Pohlreich. Foto: Chutě složil, recepty sepsal. Zdeněk Pohlreich.Foto: All

Host ve studiu - Lucie Bílá, se netají obdivem k přísnému šéfkuchaři. „Nemám ráda bábovky ani ty lidské. A jestli mezi ně někdo nepatří a opravdu si zaslouží respekt, tak je to právě Zdeněk Pohlreich. Ví, co chce, co dělá. Od něj se klidně nechám plácnout vařečkou, když mi vaření nepůjde.“

Pořad Česko vaří s Pohlreichem živě bude tuto sobotu extra napínavé. Přes telemost si tentokrát party se Zdeňkem užijí obyvatelé vily Vyvolených. Vařit nebude nikdo jiný než Vladko, který je původní profesí kuchař. Asistovat mu bude milovnice zvířat Lucie.

Za hodnotitelský stůl usednou ve studiu katolický farář Zbigniew Czendlik a herec a textař Václav Kopta. Další díl show Česko vaří s Pohlreichem živě již tuto sobotu 9. 11. ve 20.15 na Primě.

Co říká o svém parťákovi na sobotní večer přímo Pohlreich? „Jsem rád, že to bude takové vaření dvou kliďasů. Konečně budu vařit s někým, kdo je vyrovnaný a nepropadá hysterii,“ naráží na Vladkovu nevyrovnanou povahu.

"Kliďas" a kuchař s devatenáctiletou praxí Vladko. Kdo ho ještě neznáte, seznamte se s tímto znalcem zeleniny a "hus" z vily VyVolených.

Podívejte se na upoutávku:


Více čtěte Zde:

Článek

„Jsem rád, že to bude takové vaření dvou kliďasů," vtipkuje před sobotou Zdeněk Pohlreich

Vladko a Lucie z VyVolených budou vařit živě s Pohlreichem

V sobotní show Česko vaří s Pohlreichem živě se kromě Lucie Bílé těšte i na telemost z vily VyVolených. Jakou show předvedou VyVolení v sobotu večer u sporáku? Zachrání ...

reklama