Host Zdeňka Pohlreicha, trenér František Straka: Na nátělníky nejsem

V uplynulém dílu show Česko vaří s Pohlreichem živě vystoupil slavný fotbalový trenér v roli degustátora. Jak je náročný a hlídá si figuru? Tu má totiž dokonalou, stejně jako jsou tataráky, jejichž přípravou i propagací je pověstný nejen mezi fotbalisty.

Každý si asi vybaví výsměšný, leč stále přetrvávající obrázek „typického Čecha“ - jak sedí v nátělníku v křesle u televize, v ruce třímá lahvové pivo a sleduje fotbal. Vše o pořadu Česko vaří s Pohlreichem živě, i kompletní znění receptů na sobotu najdete na iprima.cz/ceskovarizive

František Straka má na první pohled k „typickému Čechovi“ hodně daleko. Je štíhlé sportovní postavy a na veřejnosti vystupuje oblečen sice nenápadně, ale dokonale. Přesto nás v uvolněné atmosféře v zákulisí pořadu zajímalo, jak a v jakém oděvu sleduje on v soukromí fotbalové zápasy? Jestli si vůbec "nosí" práci domu.

Celé díly sobotní show i bonusová videa si můžete pustit ještě jednou na Prima PLAY

Tuto sobotu ve 20.15 na Primě si Zdeněk Pohlreich pozve ke sporáku Aleše Hámu. Trénujte si celé menu už nyní. Pikantní salátek s hovězím by mohl bavit i Františka Straku. Co říkáte?

Recept

Pikantní zeleninový salát s hovězím masem Foto: Česko vaří s Pohlreichem

Pikantní zeleninový salát s hovězím masem

Svěží salát se šťavnatým masem můžete podávat jako předkrm nebo s pečivem jako lehké hlavní jídlo. Nebojte se exotických chutí, spojení rybí omáčky, limetky a koriandru je ...

 

Autor: Zuzana Schneidewind
Kamera: Jan Kundera

reklama