Karel Voříšek od sporáku: Jsem fakt dobrej v …

To chce klid, šéfe! Foto: To chce klid, šéfe!Foto: All

Vystupovat v přímém přenosu je ze studia hlavního zpravodajství zvyklý. Jak si ale Karel vedl mezi hrnci s Pohlreichem? Jeho kolegyně Klára Doležalová o moderátorovi prozradila, že nikdy neponechá nic náhodě a i na sobotní vaření určitě trénoval.

Pár minut před živým vysíláním si Karel Voříšek prohlédl studio, prstem zkontroloval pověstně ostré nože a ještě stihl žertovat s publikem. Vše o show Česko vaří s Pohlreichem živě najdete TADY Po bok respektovaného Zdeňka Pohlreicha nastoupil sebejistě a uvolněný.

V roli kuchaře oblíbený moderátor určitě nezklamal. I jeho ochutnavačky – Mahulena Bočanová a Klára Doležalová byly se servírovanými jídly spokojeny. Opět potvrdil, že nezkazí žádnou legraci, s klidem si ji naopak udělá i sám ze sebe.

Pokud jste nestihli sobotní show Česko vaří s Pohlreichem živě, pusťte si ji na Prima PLAY

Poslechněte si náš krátký rozhovor s Karlem Voříškem. Dozvíte se v něm, jak je dobrý v přípravě tatarských bifteků a po kom zdědil vlohy k vaření. Pak se podívejte, jak si ve škrábání svíčkové poradil v přímém přenosu. Žertoval o přípravě tataráku v našem rozhovoru?:-)

Tady si pusťte rozhovor s Karlem Voříškem před natáčením. Co vyčetl Mahuleně Bočanové?

reklama