Muž za sporákem: Etzlerovi tato role slušela

Před show se nechal slyšel, že je skvělým kuchařem. Herec Miroslav Etzler v sobotu večer skutečně potvrdil, že v kuchyni si počíná obratně. Jediné, v čem trochu selhal, bylo oblečení. Přišel v pruhované košili. Ne, že by mu nepadla, pruhy si ale „nerozuměly“ s kamerami.

Sehnat na poslední chvíli nové oblečení, navíc takové, aby herci sedělo, je těžké. Málokoho by napadlo, že slušivé černé triko, v němž jste Miroslava Etzlera nakonec mohli vidět během živého vysílání, mu zapůjčil sám Zdeněk Pohlreich.

Připomeňte si Miroslava Etzlera také v jeho slavné Prima roli v seriálu Cesty domů

Poslechněte si v našem rozhovoru, s jakou náladou šel herec do studia, nebo například to, jakým byl strávníkem školní kuchyně. Řeč přišla i najeho bratra Tomáše, který již léta jako zahraniční zpravodaj žije v Číně. Zajímalo nás, jestli u Etzlerů v kuchyni došlo také někdy na "Čínu". 

Další díl Česko vaří s Pohlreichem živě uvidíte příští sobotu ve 20.15. Co a z čeho se bude vařit, zjistíte na webu iprima.cz/ceskovarizive

Kamarád do kuchyně. Zdeněk Pohlreich se svým hostem Miroslavem Etzlerem.Kamarád do kuchyně. Zdeněk Pohlreich se svým hostem Miroslavem Etzlerem.

reklama