Už se staví kuchyně pro novou kuchařskou show

Základ nové kuchyně Zdeňka Pohlreicha už se valí do studia Foto: Základ nové kuchyně Zdeňka Pohlreicha už se valí do studiaFoto: All

Poslední šroubky nového království šéfkuchaře Pohlreicha se dotahují. Úpravy na přípravě nového studia vrcholí. Brzy se totiž slavný šéf vrátí na televizní obrazovky, a to ve velkém stylu. Už v sobotu 19. 10. ve 20.15 uvidí diváci TV Prima první díl show Česko vaří s Pohlreichem živě.

Přípravy na velkolepé kuchařské klání v těchto dnech vrcholí. Finišuje i výroba dekorací, ve kterých Zdeněk Pohlreich přivítá své první hosty. Vše o nové show a přesné znění receptů najdete na ZDE

 

 

 

Vařte a bavte se u toho

Zdeněk Pohlreich vám bude v novém pořadu napovídat v živém vysílání. Je to poprvé, co si budete moci v přímém přenosu vyzkoušet, zda jste schopni si pod jeho vedením uvařit.

Na začátku bylo pár prkýnekNa začátku bylo pár prkýnek

 

Celý natáčecí štáb si klade za cíl zaujmout i ty diváky, kterým vaření a pořady o něm až tak blízké nejsou. Jde primárně o zábavu. „Je to zábava a myslím, že i dost dobrá. Ve spojení s vařením zase trošku jiná disciplína, než jsem dělal doposud,“ říká i samotný Zdeněk Pohlreich. A co se bude vařit? „Podstatné je, aby to dobře chutnalo a dobře vypadalo. Myslím, že to nikoho nezruinuje,“ uzavírá populární šéf.

 

Buďte připraveni. Nakupte si dopředu

Vždy týden před sobotním vysílání show najdete na webové stránce pořadu přesný soupis všech surovin a recepty z tříchodového menu, které se pak bude vařit v přímém přenosu.

V klidu si tak vše můžete nacvičit dopředu a pak už se jenom bavit, jak v sobotu jídlo uvaří Zdeněk Pohlreich se svými hosty. Vařit samozřejmě můžete také v reálném čase souběžně s vysíláním show. Záleží na vás.

Už dnes si můžete v klidu prohlédnout recepty, suroviny i pomůcky, z nichž bude Zdeněk vařit v přímém přenosu. Podívejte se do rubriky Recepty. Seznam surovin k nákupu si můžete vytisknout na hlavní stránce pořadu!

Dřevotříska a národní barvy tvoří základ dekorace s logem pořaduDřevotříska a národní barvy tvoří základ dekorace s logem pořadu

reklama