Zdeňkovo poprvé aneb Má to za sebou. Co o něm prozradila jeho žena?

Mysleli jste si, že se tříchodové menu nedá uvařit za hodinu? Jak se ukázalo v sobotu večer, dá. Atmosféra ve studiu byla takřka rodinná, sám Zdeněk Pohlrech byl i krátce před spuštěním živáku v dobré náladě. Jak ale vše prožíval doma? I na to jsme se zeptali jeho ženy Zdeňky.

Když má člověk před nějakou velkou zkouškou, obvykle samou nervozitou nejí. Co ale kuchař? V případě Zdeňka Pohlreicha navíc profesionál. Zdeňka Pohlreichová ví své. A díky rozhovoru, který nám ochotně poskytla, ví i celé Česko:-) Pusťte si video nejen o večeřích u Pohlreichů.

Česko vaří s Pohlreichem živě zase příští sobotu ve 20.15

Připravte si suroviny k vaření dalšího menu. Kompletní recepty jsou už teď na našem webu iprima.cz/ceskovarizive

Předkrm, hlavní chod a ještě dezert vystřihli oba hlavní kuchaři večera skutečně během několika minut. A to i přes malé zádrhele typu, že se Tereze Kostkové ztratilo v hrnci vejce více, než je obvyklé.

Jejich jídla nejen pěkně vypadala. Studiem se linuly příjemné vůně, ochutnavači se nestačili olizovat. Až na drobnou připomínku jednoho, který reklamoval vlas v předkrmu, Zdeněk Pohlreich ukázal, že uvařit se dá rychle, dobře a zábavně. "Zdendo, je to výborné, tedy až na ten vlas, který jsi v tom zanechal," dráždil přátelsky známého a také bezvlasého šéfkuchaře jeho kamarád.

Vařilo se i on-line v běžných domácnostech

V tisících tuzemských domácnostech se skutečně vařilo živě. Důkazem toho byly i přímé vstupy z kuchyní devíti statečných, kteří byli se studiem propojeni přes webové kamery svých počítačů.

A takto "cukruje" Šéf domaA takto "cukruje" Šéf doma

reklama