273. díl - Odpuštění

Simona se loučí s Karlem. Veronika má strach o Kamila. Hynek nabídne Kláře nový začátek

Policisté v čele s Honzou zastaví Závišovo auto, ten v něm ale není. Sledovali zjevně falešnou stopu... Jaryn s Klárou mezitím najdou Záviše v hospodě u Bety. Nejdřív se zdá, že se Klára postaví na Závišovu stranu, nakonec ho ale zatkne.

Zadržený Záviš s hrůzou zjistí, že Dalibor nezemřel.

Veronika je zoufalá. Byla by raději, kdyby Záviš zmizel. Děsí se soudu a toho, že ho znovu uvidí. Navíc ji navštíví Konůpková a vyčítá jí Závišovo zatčení... Michal Veroniku marně hledá, najde ji až Dalibor. Přizná se mu, že neví kudy kam. Nakonec ji Dalibor přesvědčí, aby se vrátila domů a zkusila začít znovu.

Ema se rozhodne, že bude vypovídat proti Závišovi, aby se díky tomu dostala domů ke své dcerce Rozárce.

Mladý sepíše svou rezignaci a vyklidí dům. Simona převezme klíče a on jí přizná, že se stěhuje k Saše. Rozejdou se však v dobrém.

Kláru zatkne inspekce. Jaryn je nešťastný. Zjistil, že ji stále miluje, a proto požádá Hynka, aby jí pomohl. Hynek předloží důkazy o tom, že Klára pracovala v utajení pod vedením zastupitelství, a inspekce Kláru propustí. Mladý ví, že to není pravda, přesto je Hynkovi vděčný. Své rozhodnutí odejít ale nezmění.

Jaryn je šťastný, že je Klára zpátky. Simona ale ne a Valerie už teprve ne. Nevěří Hynkovi a podezírá ho, že Kláru zachránil pouze proto, aby o ni nepřišel. Svým mlčením Hynek její podezření potvrdí. Přizná se až Kláře, že ji opravdu nechce ztratit. Klára ale nemíní Jaryna nechat. Ani to však Hynkovi nevadí.

 

 

 

 

 

 

reklama