291. díl - Za kytky díky

Cesty domů (III) 291 - Obrázek 9 Foto: Cesty domů (III) 291 - Obrázek 9Foto: archiv FTV Prima

Lucie vezme na milost Hynka. Mikuláš neuspěje s úplatkem. Policie prohledává Salákovu zahradu

Simona jede se Semerádem domů. Řídí, ale najednou jako by měla výpadek paměti, na chvíli ani neví, kde je. Je toho už na ni moc. V noci Simona probudí Jaryna s tím, že už ví, kde je Saláková. Je přesvědčená, že viděla Saláka kopat za domem hrob. Jarynovi se to zdá nepravděpodobné, ale Simona ho přiměje, aby zalarmoval Dalibora.

Lucie s Rudolfem zachrání na výjezdu pár horolezců. On do poslední chvíle držel kolem nohy omotané lano, na kterém visela jeho manželka. Oba se podaří zachránit, ale muži musejí nakonec nohu amputovat. Žena je z toho zoufalá, oba toužili po dítěti a měli přislíbenou adopci, ale teď se bojí, že dítě nedostanou. Dalibor prudce vypění na Jirku, který se před ním v šatně promenuje nahatý.

Heda jede s Adamem a Mikym do Prahy na hrob Navrátila. Uvědomuje si, jak moc jí chybí. Navíc zjistí, že Adam přijal stáž v Anglii, aby utekl před Lucií… Mikuláš chce získat zpět Lucii a jde za Hynkem, aby od něj získal Hynečka. Nabídne mu peníze, ale Hynek ho vyrazí. Lucie se jde Hynkovi omluvit.

Dalibor opatřil povolení k prohlídce Salákovy zahrady, podepsal ho Pacner. Policie prohledává zahradu a Simona je jako na trní z toho, jestli něco najdou. Semerád se ji marně snaží uklidnit. Ale jak se nakonec ukáže, na Salákově zahradě jsou opravdu nalezeny kosterní pozůstatky ženského těla.

 

 

 

 

Česko vaří s Pohlreichem ŽIVĚ Foto:
21:30 22:15
41%
DNES V TVChalupáři Foto:
20.15
DNES V TVČesko vaří s Pohlreichem ŽIVĚ Foto:
21.30

reklama