304. díl - Tady končíš

Cesty domů (III) 304 - Obrázek 4 Foto: Cesty domů (III) 304 - Obrázek 4Foto: archiv FTV Prima

Blanka s Rudolfem zachraňují Mikuláše. Hynek a Lucie se musí postarat o Hynečka

Hedvika se doma stará o Hynečka, protože Štrba musel za ženou do nemocnice. Čeká dvojčata a má rizikové těhotenství. Z Anglie se na pár dní vrací Adam.

Salák má po noční, ale zůstává v nemocnici. Je opilý. Rudolf uhodí na Blanku, zda Salák nebyl opilý i při Mikulášově operaci. Blanka tvrdí, že ne.

Adam se dozví, že Lucie byla kvůli Mikulášovi unesena, a pohádá se s ním. Mikuláš, si všiml, že se Adamovi Lucie stále líbí, a přemlouvá ho, aby zůstal a bojoval o ni s Kenigrem. Adam to odmítá.

Mikulášovi začne zničehonic téct krev z nosu a zkolabuje. Blanka s Rudolfem s ním jedou do nemocnice. Ukáže se, že jeho tělo nepřijalo nové chlopně.

Pechovi dorazí opožděná zásilka se šneky, která silně zapáchá. Ema to nemůže vydržet. Sbalí Rozárku a jde ke Kenigrům. Jaryn na ni naléhá, aby u nich zůstala natrvalo. Ale Ema by s ním raději byla v garsonce.

Dalibor se usmíří s Pechem. Dá mu podmínku, že bude dodržovat monogamii.

Blanka řekne Mikulášovi, že chlopně se neujaly a je potřeba je vyměnit za jiné. Zároveň připustí, že mohlo dojít k jistému pochybení.

Mikuláš vytáhne z Alice, že jeho operace neproběhla úplně v pořádku, a rozhodne se, že bude Blanku a celou nemocnici žalovat.

 

 

 

Prostřeno - img zastupce Foto:
17:45 18:55
8%
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TV
21.40
DNES V TV
20.00
DNES V TVPolární moře Foto:
21.15

reklama