Adam skočí bráchovi na špek. Ale ne na ledajaký. Bude ho stát vztah?

Cesty domů (III) 285 - Obrázek 4 Foto: Cesty domů (III) 285 - Obrázek 4Foto: archiv FTV Prima

Mikuláš tahá za nitky. Simona je stále podezíravější. Rudolf se uvedl na záchrance. Cesty domů ve středu ve 20:15.

Mikuláš nevzdává boj o Lucii a zvolí méně viditelné zbraně. Využije toho, že zná svoji bývalou ženu lépe než Adam, a tak svého mladšího bratra zmanipuluje a namluví mu, že jediné, na co Lucie čeká, je žádost o ruku. Ví přesně, co si Lucie o žádosti den po rozvodu bude myslet. Mikuláš nekoná jen slovně, ale připraví Adamovi i romantické místo, kam Lucii naláká. Řekne ano?

Blanka se snaží přemluvit Rudolfa, aby nenastupoval k záchrance, má o něj strach, domnívá se, že tato služba je jen pro mladé. Nebyl by to ale Bernát, kdyby se nechal ze svého rozhodnutí zviklat, a tak usedá do záchranky a vyráží ke svému prvnímu případu. Že je jeho erudice nezpochybnitelná, se ukáže velmi brzo.

Mikuláš si vyhlídne Emu, rád by měl přítelkyni, a tak často pobývá u Betty, aby jí byl blíž. Při jedné návštěvě jí pomůže od vyděrače Kačera. Podruhé se mu to už nepodaří a sám skončí s jeho nožem na krku. Do boje zasáhne Adam, který přišel za bráchou.  Zneškodní drobný neurolog násilníka?

Simona s Jurajem pozvou sousedy na večeři. Atmosféra je dusná, manžel Salákové se chová jako hulvát. Juraj vidí problémy v jejím alkoholismu, Simona trvá na domácím násilí.

 

Podívejte se na ukázku:

 

Rekapitulace minulého dílu:

Fotogalerie:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Friends Foto:
06:35 07:05
52%
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TV
21.40
DNES V TV
20.00
DNES V TVPolární moře Foto:
21.15

reklama