Dům se plní, Rudolf utíká

Cesty domů (III) 283 - Obrázek 4 Foto: Cesty domů (III) 283 - Obrázek 4Foto: All

Hynek se na chvíli stane úspěšným záchranářem, Rudolf se jím chce stát z vlastní vůle a na plný úvazek. Vencl má spory s primářkou. Cesty domů ve středu ve 20:15.

Rudolf chtěl mít dům plný rodiny a to se mu stoprocentně plní. Hedvika s Mikulášem se přistěhovali z Prahy a ihned se chopili svých rolí. Zejména tu Hedvičinu nelze přehlédnout. Nová hospodyně se vrhla na dům s vervou sobě vlastní a cídí, uklízí, přerovnává a vaří – zdravě. Rudolf je trochu v šoku, protože si neumí představit, že by s ní byl dopoledne sám doma. Proto si najde práci, kterou všechny překvapí. Chce se nechat zaměstnat u záchranky. Co tomu říká Blanka?

Hynek se přes počáteční nedůvěru rozhodne podstoupit hypnózu. Nakonec je nadšený, protože se vrátil do šťastného dětství, kdy chytal s tátou ryby. Ve změněném stavu vědomí viděl, kde přesně ztratil prut, který od něj dostal. Vydal se proto k řece, aby ho našel. Místo něj však objevil hořící chatku, ve které se dusili tři bezdomovci. Všechny zachránil a tím se zase o kousek víc sblížil s Lucií.

Stav Venclovy ženy začíná být vážný. Transplantované srdce přestává stačit na pokročilejší těhotenství. Blanka proto chce, aby už zůstala v nemocnici. Dostává se tak do sporu s jejím mužem, který respektuje Evino přání zůstat co nejdéle doma. Je vidět, že Blanka nevěří, že by komplikované těhotenství mohlo dopadnout dobře. Vencl je přesvědčený o své pravdě a o tom, že se o svou ženu dokáže vždy postarat.

Sváťa tráví stále více času s Jirkou a tím začne opět vytáčet svého strýce Vencla. Nedá se však zastrašit a nového přítele vždy rád vyslechne. To se ale nelíbí Daliborovi. Bojí se o vztah oprávněně?

 

Podívejte se na ukázku:

 

Rekapitulace minulého dílu:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Místo činu: Mnichov Foto:
00:10 02:05
94%
DNES V TVChalupáři Foto:
20.15
DNES V TVČesko vaří s Pohlreichem ŽIVĚ Foto:
21.30

reklama