Ema má konečně jasno. Ví, jak dlouho bude ve vězení i co bude s Rozárkou

Emu čeká soud Foto: Emu čeká soudFoto: archiv FTV Prima

Náročné okamžiky prožívá Ema, kterou čeká soud i svatba, Klára, které nedělá dobře pozornost kolem jejího těhotenství ani Záviš, který cítí, že mu začíná téct do bot. Dívejte se ve 20.15.

Rodina Kláry se těší na dítě. Maminka nakupuje dětské oblečení, Mladý chce radostnou událost zapíjet, Jaryn by nejradši Kláru nechal jen v policejní kanceláři a nepouštěl ji do terénu. Jen Klára z pochopitelných důvodů nezáří radostí. Jak dlouho se jí podaří ututlat, jak to doopravdy s jejím těhotenstvím je?

Jaryn je svojí rolí nastávajícího otce natolik posilněn, že vyráží na vlastní pěst do akce. Dostal tip od informátora na místo, kde by mohla být ukrytá unesená Vlčková. Bojí se ale zrádce, kterého mají ve vlastních řadách, a tak se rozhodne, že ji najde sám na vlastní pěst. Podaří se mu to?

Záviš nahlásí na policii, že je v nemocnici bomba. Valerie je vyděšená, obává se, že jde Záviš po ní. Opět ji utěšuje Pacner a ne její muž. Co k sobě doopravdy cítí?

Sváťa přijde do nemocnice požádat Semeráda o ruku Emy. Chce dostát všem zvykům, které svatbě předcházejí. Všichni se pak setkávají u soudu, který Emu odsoudí na tři roky. Náročný den Emy pokračuje, přímo ve vězeňských prostorách si bere Sváťu.

Ještě vám prozradíme, že se zase o kousek blíž dostaneme k tomu, kdo vynáší z policie. Valerii se podřekne Záviš. Dívejte se ve 20.15.

Podívejte se na upoutávku:

 

Fotogalerie z natáčení:

Stanice právě nevysílá
DNES V TVDr. Dokonalý Foto:
20.15
DNES V TVV novém studiu Top Star Magazínu se představila i moderátorka Eva Perkausová. Foto:
21.30
DNES V TVAutosalon Foto:
20.15

reklama