102. díl – Jízda za všechny peníze

Cesty domů (102) - Obrázek 2  Foto: Cesty domů (102) - Obrázek 2 Foto: All

Honza s Ivanou totálně propadnou vzájemné vášni. Honza dokonce vezme Ivanu jako prvního pasažéra na projížďku postaveným roadsterem. Jak jejich tajné rande dopadne? Bára začíná tušit, že něco není v pořádku a že za Honzovými odchody večer do práce je možná něco víc. Odhalí jeho nevěru?

Za Kači přijde na návštěvu Ondra. Zdá se, že má nějaké problémy, ale nechce o nich mluvit. Kdo další ještě zazvoní u Kačiných dveří? Na kardiochirurgii přijde bohatý podnikatel Hora a dožaduje se operace, kterou si před časem domluvil s docentem. A hodlá za ni dát nemocnici královský sponzorský dar. Jenže v primářském křesle najde sedět Vencla.

 

Honza Ivanou jeden druhému totálně propadli a přestali se bránit vášni, která je spaluje. Honza je zamilovaný jako puberťák a i jindy tak chladná Ivana dává najevo, jak moc je šťastná. Je to právě ona, koho Honza jako první sveze v autě, které s pomocí dětí postavil. Bohužel Ivana si během tajného rande s Honzou poraní kotník. Než aby zůstala v nemocnici, raději se na pár dní opět vrátí do vily Pánkových. Ale připadá si tam jako ve vězení. Jak vydrží pod jednou střechou se Stázkou, která ji nenávidí? Jak přežije láskyplnou, ale o to víc obtěžující péči Jirky? A hlavně – jak přežije dny, kdy se nebude moct vidět s Honzou?

 

Bára začíná tušit, že něco není v pořádku. Sice si užije s Honzou krásnou projížďku v roadsteru, ale jinak má pocit, že žije s úplně cizím člověkem. A to ještě netuší, že není první ženou, kterou Honza v novém autě svezl. Nejenže Honza tráví spoustu večerů v práci, ale najednou se s Bárou nechce milovat. Jejich poslední společná noc ji v tom jen utvrdí. V čem je problém? Honza tvrdí, že je unavený z práce. Bára má ale strach: Co když se mu už nelíbí? Nebo co když je za Honzovým chováním někdo další? Netuší, jak blízko je pravdě...

 

Na kardiochirurgii přijde bohatý podnikatel Pavel Hora. Před časem si domluvil s docentem operaci. Doktorů se strašně bojí a Rudolf je jediný, komu je ochotný se svěřit do rukou. A počítá s tím, že se revanšuje štědrým sponzorským darem. Jenže na místě Rudolfa teď v primářském křesle sedí Vencl. Ředitel nemocnice Dvořák dotlačí Vencla k prosebné misi. Má jít za Rudolfem a třeba na kolenou ho poprosit, aby docent přišel Horu operovat. Rudolf si Venclovo ponížení pěkně vychutná. Jak se nakonec rozhodne? Vrátí se na operační sál? A pokud ano, tak za jakých podmínek?

 

Kači má radost ze vzácné návštěvy. Po dlouhé době se na ni přijel podívat Ondra. Chová si malou sestřičku a je na něm vidět, že se u Kači doma cítí moc dobře. Zdá se totiž, že Ondra má nějaké problémy, o kterých ale nechce mluvit. Kači o něj má starost. Další starost ale přibude vzápětí. Paní Venclová se přišla podívat ke Kači na návštěvu. Když uvidí Ondru, splete si jej se svým vnukem. Kači je staré paní líto. Bydlí sice v krásném domě svého syna, ale je v něm zoufale osamělá. Kdyby mohla občas za Kači přijít, pochovat si miminko a popovídat s Ondrou, určitě by se cítila lépe. Kači by to vůbec nevadilo. Co na ten nápad řekne Ríša? A jak by reagoval Vencl?

 

Sledujte stý druhý díl seriálu Cesty domů v pondělí 5. března ve 20.00 na Prima family.

Přístav Foto:
20:15 21:40
87%
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TV
21.40
DNES V TV
20.00
DNES V TVPolární moře Foto:
21.15

reklama