104. díl – Vyřízená záležitost

Cesty domů (104) - Obrázek 2  Foto: Cesty domů (104) - Obrázek 2 Foto: All

Honza vejde do hospody zrovna ve chvíli, kdy se Bára s Marcelem políbí. Co se mezi Marcelem a Bárou stalo? A hlavně – nechá si to Honza vysvětlit? Poté, co se Rudolf s Petrem vrátili z večeře u Pánkových, rozhodly se jejich manželky, že vytáhnou do zbraně. Zamíří proto do kadeřnictví ke Stázce.

Na čem se všechny tři dámy domluví? Valerie opět žádá Šimona o pomoc, tentokrát ale pro svého přítele Tobiáše. Má Tobiáš opravdu nějaké zdravotní problémy, nebo je taky hypochondr jako Valerie? Jirka najde v popelnici Danovo tričko od krve. Je přesvědčený, že Dan opět lítá v nějakém maléru a rozhodne se situaci radikálně řešit. Co má Jirka v plánu?

 

Bára už není z Marcelovy pomoci v hospodě tak nadšená, jako byla ze začátku. Naopak – je v šoku. V kase jí chybějí peníze. Tohle už jednou zažila a nehodlá opakovat stejnou chybu. Pokud Marcel znovu hraje, ona to financovat nebude. Na Marcela proto rázně uhodí. Marcel ale Báře vše vysvětlí a omluví se jí. Na usmířenou a jako důkaz toho, že si ti dva nadále věří, se políbí. Do hospody ale zrovna vejde Honza – a to, co uvidí, se mu vůbec nelíbí. A nepotřebuje k tomu žádný komentář. Bára má tak o další starost navíc. Nejenže mají s Honzou poslední týdny krizi. Teď má Honza o to větší důvod na Marcela žárlit. Podaří se Báře vysvětlit mu, co se vlastně stalo? A jak Honza zareaguje?

 

Poté, co se RudolfPetrem vrátili z večeře od Pánkových, rozhodly se jejich manželky, že vytáhnou do zbraně. Přesněji řečeno do kadeřnictví ke Stázce. Ovšem každá zvlášť, protože spolu nemluví. Ale jako naschvál se tam potkají ve stejnou chvíli. Zatímco všechny tři dámy si celou situaci vysvětlí a PacinaLídou se usmíří, Rudolf s Petrem pokračují ve svém špičkování. Když Rudolf zjistí, že se Pacina šla nechat ostříhat, posmívá se Petrovi, že má doma stíhačku. Ale nepřizná, že Lída je v kadeřnictví taky. Jak Rudolf zareaguje, až to vyjde najevo? Bude se mu Lídin nový účes líbit? A co řekne Pacině večer Petr? 

 

Zdá se, že Šimon se Valerie jen tak nezbaví. Zoufalá dívka ho opět vyhledá v nemocnici a prosí ho o pomoc. Tentokrát ne pro sebe, ale pro svého přítele Tobiáše. Šimon ji odbude, na tuhle obehranou písničku nemá ani čas, ani náladu. Ale Danovi se Tobiášova bolest břicha nelíbí. Rozhodne se, že Tobiáše raději hospitalizuje u nich na interně a pořádně vyšetří. Testy ukáží, že Valerie měla pravdu a Tobiáš není žádný hypochondr. Když se Valerie dozví, že Tobiáš je možná vážně nemocný, opět naléhá na Šimona, aby také jí udělal podrobnější lékařské testy. Dokonce se vetře i do vily. Dosáhne Valerie svého a domůže se nakonec vyšetření?

 

Jirka najde v popelnici Danovo tričko ušpiněné od krve. Udeří na něj a chce vědět, co Dan provedl. Dan se ale k ničemu nepřizná. Jirka proto pátrá, co se předchozí večer či noc stalo. Dozví se, že někdo zmlátil profesora chemie, který obtěžuje Vendy. Je si jistý, že to má na svědomí Dan, a chce svého syna udat na policii. StázkaIvanou se ale vzácně shodnou a Dana se zastávají. Obě se s Jirkou kvůli jeho rozhodnutí pohádají. Má zmláceného profesora na svědomí opravdu Dan? A co navrhne Ivaně Stázka?

 

Sledujte stý čtvrtý díl seriálu Cesty domů v pondělí 12. března ve 20.00 na Prima family.

Prostřeno - img zastupce Foto:
17:45 18:55
78%
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TV
21.40
DNES V TV
20.00
DNES V TVPolární moře Foto:
21.15

reklama