111. díl – Když můžu, pomůžu

Cesty domů (111) - Obrázek 1  Foto: Cesty domů (111) - Obrázek 1 Foto: All

Marcel přijde za Bárou a přinese jí sto tisíc jako první splátku svého dluhu. A taky Báře přizná, na co opravdu potřeboval peníze, které ukradl z hospody. O co Báru poprosí?

Dan se staví za Honzou na policii a má spoustu dalších nepříjemných otázek. Co mu na ně Honza odpoví? Honza je naštvaný, když zjistí, že Bára zná Marcelovo tajemství a přesto se ho pořád zastává. Jakou šokující zprávu se ještě dozví? Šimon dostal pořádnou nakládačku. Kdo ho zbil a proč z toho má Šimon vlastně radost?

Bára nechce Marcela už nikdy vidět. Skočila mu na všechny jeho lži a výsledek je, že Bety bude možná muset prodat hospodu. Protože se mu Bára vyhýbá, Marcel zajde až do vily a přinese Báře sto tisíc korun jako první splátku svého dluhu. A taky Báře přizná, na co opravdu potřeboval peníze, které zpronevěřil. Hlavně ji prosí, ať promluví s Bety a zkusí ji přesvědčit, aby stáhla obvinění. Kdyby Marcela zavřeli, co by bylo s Pavlíkem a Berenikou? Kdyby ale Marcel zůstal na svobodě, mohl by pracovat a začít dluh splácet. Bára je na něj sice pořád naštvaná, ale přesto mu slíbí pomoc. Rozhodne se proto zajít za Ivanou. Bude Ivana ochotná Báře pomoct?

Dan postupně spojuje jeden díl skládačky za druhým. Už ví, že Ivana má poměr s Honzou a že jejich vztah začal už v minulosti. Proto se staví za Honzou na policii a má na něj spoustu dalších nepříjemných otázek. Co mu na ně Honza odpoví? Dan se jde zeptat i Ivany. Tu ale zastihne v dost nepříjemné situaci. Překvapil ji policajt Franěk, který rovněž pátral v minulosti a od něhož se Dan taky snažil zjistit, co se před lety stalo. Franěk má zajímavé informace a chce za své mlčení po Ivaně sex. Dan je sice na mámu naštvaný, ale přesto nikomu nedovolí, aby ji obtěžoval. Co udělá?

Šimon dorazí do vily pomlácený a zničený. Vendy se děsí, že dostal od někoho ze svých svěřenců nakládačku. Šimon jí vysvětlí, že dostal, ale v dobrém. Našel klub, kam může s kluky chodit boxovat. Vybít energii jim pomáhá ve snaze abstinovat. A Šimon jim dělá dobrovolný boxovací pytel. Vendy sice není úplně nadšená, ale jistý pokrok tu je. Šimon konečně pochopil, že nemůže žít „prací“ dvacet čtyři hodin denně, pokud nechce Vendy ztratit. Šimon slíbí, že ve dne bude pracovat v terénu, ale večer bude chodit do vily. Jak dlouho mu takové předsevzetí vydrží?

Honza s Vejnarem trochu zapátrali v databázi a nedalo jim práci odhalit Marcelovo tajemství. Takže nebylo těžké domyslet si, na co Marcel potřeboval tolik peněz. Jaké je ale Honzovo překvapení, když zjistí, že Bára o všem ví. A že se Marcela přesto pořád zastává. Dokonce neváhá jít orodovat za Marcela až ke státní zástupkyni. Honza je vzteky bez sebe. Copak si Bára neuvědomuje, že svým jednáním ovlivňuje vyšetřování? Že Ivana není její kamarádka a nikdy nebude? To ale není poslední šokující zpráva, která na Honzu čeká. Co se ten den ještě dozví?

Sledujte stý jedenáctý díl seriálu Cesty domů ve středu 4. dubna ve 20.00 na Prima family.

Siska Foto:
02:25 03:25
29%
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TV
21.40
DNES V TV
20.00
DNES V TVPolární moře Foto:
21.15

reklama