113. díl – Horší než trest smrti

Cesty domů (113) - Obrázek 2  Foto: Cesty domů (113) - Obrázek 2 Foto: All

Za Bárou se po delší době zastaví Sylva s Lukášem a mají pro ni překvapení. Chtějí přesídlit do Paříže a Báru zvou na návštěvu. Jak Bára zareaguje? Vypraví se s Honzou na romantickou cestu do Paříže?

Šimon se probral z drogového rauše a omlouvá se, kudy chodí. Ale Vendy začíná se Šimonem docházet trpělivost. K čemu se Šimon odhodlá? Ivana chce dát Danovi šanci, aby získal odpovědi na své otázky. Domluví společnou schůzku s Honzou. Jak „rodinné“ setkání ve třech dopadne? Vejnara dohnala minulost. Na policii přišla patnáctiletá Pavlína, která tvrdí, že je jeho dcera. Co se stane, až za ním přijde do hospody a představí se Bety?

 

Sledujte stý třináctý díl seriálu Cesty domů ve středu 11. dubna ve 20.00 na Prima family.

 
Za Bárou se po delší době zastaví Sylva s Lukášem. Mají pro ni překvapení: chtějí se na nějaký čas přestěhovat do Paříže. Sylva tam bude studovat a Lukáš si našel práci. A Báru tam na pár dní zvou. Jenže Bára má momentálně úplně jiné starosti, takže romantická cesta s Honzou do Paříže je to poslední, co by si dokázala představit. S Honzou musí v první řadě probrat jednu zásadní věc, ke které se pořád odhodlává. Nesnáší totiž, když jí někdo lže, proto nechce lhát ani ona. Musí Honzovi říct, že mu byla nevěrná s Marcelem. Co Honza udělá, až se dozví, že měl ke své žárlivosti opravdu důvod?  

 

Šimon se probral z drogového rauše a stydí se za to, jak se choval. Tak se omlouvá, kudy chodí. Nejvíc trapně se cítí před Petrem a Pacinou. Petr se Šimonovou charitativní misí mezi narkomany pořád nesouhlasí, ale se synem se usmíří. Chce, aby Šimon příště hledal pomoc u něj, a ne někde jinde. Větší problém má ale Šimon s Vendy. Té pomalu dochází trpělivost a nelíbí se jí, jak pokračuje jejich vztah. Vždycky, když Šimona potřebuje, on musí hlídat feťáky. A ona tak hledá pomoc u Dana. Šimonovi se sbližování těch dvou vůbec nelíbí. K čemu se nakonec odhodlá?

 

Kdykoliv se Dan potká s Honzou, pokládá mu hodně nepříjemné otázky. Vyčítá mu, že svému parťákovi nejdřív přebral ženu, celou dobu mu lhal a nakonec zavinil jeho smrt. To se Honzovi neposlouchá lehce, a není proto divu, že Dana chytne pod krkem. Ivaně se nelíbí, že Dan získává informace od pochybných zdrojů. Proto přesvědčí Dana i Honzu, že se všichni tři sejdou a všechno v klidu proberou. Honza poprvé mluví o tom, co se tenkrát během policejní akce stalo, popisuje Dobroňovu smrt. Uvěří mu Dan? A jak setkání nakonec dopadne?

 

Vejnar neví, co má řešit dřív. Nejenže musí krotit horkokrevnost svého parťáka a nejenže si k sobě stěhuje Bety s Patrikem, zdá se, že ho ještě ke všemu dohnala minulost. Na policejní stanici za ním přijde patnáctiletá Pavlína Boudová, která tvrdí, že je její otec. Vejnar něco takového rázně odmítá a dívku vyhodí. Ale nemůže ji vyhnat z hlavy. Navíc se ukáže, že Pavlína má úzkou vazbu na partičku feťáků. A že se rozhodně nenechá jen tak odbýt. Pavlína z policie sice uteče, protože se bojí, že by na ni Vejnar zavolal sociálku, ale pak si ho znovu najde. Co se stane, až Pavlína za Vejnarem nakráčí do hospody k Bety? A hlavně – co udělá Bety, až se jí dívka představí?

TV Zprávy Foto:
18:55 19:25
8%
DNES V TV
20.15
DNES V TV
22.20
DNES V TVČas smrti Foto:
20.15
DNES V TVRush Foto:
22.20

reklama