116. díl – Váhání

Ivana zjistí, že Jirka nechtěně Honzovi prozradil, že je neplodná. Protože Honza se naštval, Ivana si na někom potřebuje vylít vztek. Co Jirkovi oznámí? Šimon je spokojený, že farma pěkně šlape, ale raduje se předčasně. Vendy se mu přizná, že spala s Danem. Co Šimon udělá?

A co bude dál s jejich vztahem? Ivan s Jonášem jsou na tátu pořád naštvaní, že kvůli němu odešla Dorotka s Bárou. Ty jsou zatím pořád v nemocnici. Co bude až se Dorotka uzdraví? Kam s Bárou půjdou?  Vejnarovi se podaří vypátrat Pavlíninu matku. Ta o dceru nestojí, je ráda, že ji má na krku někdo jiný. Bety na Vejnara tlačí, ať u nich Pavlína zůstane. Jak se Vejnar rozhodne?

 

Jirka je v lékárně spokojený a zdá se, že bude konečně spokojený i v životě. Ivaně podepsal rozvodové papíry, takže je volný a může si plánovat nový život. A ve vrchní sestře Zlatě evidentně našel spřízněnou duši. Jenže Ivana mu nic nedaruje. Když zjistí, že Jirka nechtěně Honzovi prozradil, že je neplodná, neváhá a přijde si s ním srovnat účty.  Protože Honza se na ni naštval a ona si na někom musí vylít vztek. Když jí Jirka šlape po štěstí, bude ona jemu taky škodit. Všem v Hradišti řekne, že měl vztah s nezletilou. A je moc zvědavá, jak tuto informaci Zlata ustojí. Jak na Ivanina slova Jirka  zareaguje? A co udělá Stázka?  

 

Šimon má důvod k radosti, farma pěkně šlape a on má konečně pocit, že jeho práce dává nějaký smysl. Bohužel se raduje předčasně. V lékárnách se objevují falešné recepty s jeho jménem. Je jasné, kdo se pokouší vyzvednout si na ně léky. Je jen otázkou času, než se o Šimona začne zajímat policie. To ale není jediné překvapení, které na Šimona čeká. Vendy mu nechce lhát, prozradí mu, že se vyspala s Danem. Šimon je šokovaný. Myslel si, že jeho vztah s Vendy je pevný a nic a nikdo ho neohrozí. Jak na nečekanou informaci Šimon zareaguje? A co bude dál?  

 

Honza pořád přebíhá mezi vilou a státním zastupitelstvím.  Ivanovo a Jonášovo trucování jízdou v kaipanu neskončilo. Pořád jsou na Honzu naštvaní a dávají mu najevo, že on může za to, že Bára s Dorotkou od nich odešly. Bára mu už ale nic nevyčítá.  Pořád si myslí, že rozpad jejich vztahu je její vina. Že ho rozbila svou nevěrou.  A pořád Honzu miluje a klidně to přizná. Honza se vaří ve vlastní šťávě.  Ví, že Báře svým lhaním ubližuje, ale nemá odvahu říct jí pravdu. A ani neví, co by měl udělat. Dorotka je zatím pořád v nemocnici a Bára s ní. Co až Dorotku ale propustí? Kam s Bárou půjdou?  

 

Vejnar neví, co má udělat s Pavlínou. Podaří se mu vypátrat její matku. Ta o dceru nestojí, je ráda, že se jí zbavila.  Ať se o ni Vejnar s Bety starají. Pavlína má ale mámu pořád ráda a chce se s ní setkat. Čeká jí ale jenom zklamání. Pavlína je proto rozhodnutá odejít. Nebude u Vejnara zaclánět, nějak už si poradí. Bety by ale byla ráda, aby u nich Pavlína zůstala. Nemůže se smířit s tím, že tak šikovná holka by mohla skončit stejně jako její matka. Tlačí na Vejnara, ať situaci nějak vyřeší. Ten váhá, do role otce dospívající dcery se mu moc nechce. Jak se nakonec rozhodne?

 

Sledujte stý šestnáctý díl seriálu Cesty domů, v pondělí 23. dubna ve 20.00 na Prima family.

Friends Foto:
06:35 07:05
6%
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TV
21.40
DNES V TV
20.00
DNES V TVPolární moře Foto:
21.15

reklama