124. díl – Šance

Cesty domů (124) - Obrázek 4  Foto: Cesty domů (124) - Obrázek 4 Foto: All

Honza od Ivany odešel, už s ní nechce žít. Ta se užírá žárlivostí a dělá mu ze života peklo, dokonce se ho pokusí přejet autem. Co ještě Ivana ve snaze získat Honzu zpátky předvede? Vendy chce pomoct Danovi přijít na jiné myšlenky, navrhne proto, aby spolu vyrazili na pár dní k moři.

Podaří se jí Dana přesvědčit, aby s ní odjel? Petr je po odjezdu synů do Anglie protivný a stále častěji se hádá s Pacinou. Kdo ho přivede na jiné myšlenky? Jirka už dávno nesmutní po Ivaně, je teď šťastný se Zlatou. Pozve Zlatu domů na večeři, aby jí řekl o svém hříchu z minulosti. Kdo jejich rande naruší?

 

Poté, co Ivana Honzovi prozradila, co se stalo tu noc před smrtí Dobroně, Honza má jasno. S Ivanou už nechce mít nic společného. A už vůbec s ní nechce žít. Po ošklivé hádce od ní odchází. Ivana ho ale jen tak nepustí. Bojí se, že by se Honza mohl vrátit k Báře, a užírá se žárlivostí. Sleduje Honzu a čeká na něj před hospodou. Když vidí, jak je Honza spokojený a že mu Ivana vůbec nechybí, ve vzteku se ho pokusí přejet autem. Honza si všiml, čí auto ho jen o vlásek minulo. A moc dobře ví, čeho všeho je Ivana ještě schopná. Netuší ale, že bude jednat tak rychle. Když se jí nepovedlo zlikvidovat Honzu, koho dalšího si Ivana vezme na mušku? A čím opět upoutá Honzovu pozornost?

 

To, co Ivana prozradila o smrti Dobroně, rozhodilo i Dana. Ivana mu navíc řekne, že všechno je jeho vina. Že kvůli němu – svému synovi – přišla o jediné dva muže ve svém životě, které milovala. Dan se trápí a Vendy by mu chtěla nějak pomoct. Na jednu stranu ji štve, že je Dan tak zvláštně citově závislý na matce a že se pořád snaží získat si její lásku. Na druhou stranu ho chápe. Zatímco ona vyrůstala v domě plném lidí, kteří ji milovali, jemu láska první roky jeho života chyběla. A to ho poznamenalo. Navrhne proto Danovi, aby se od všech problémů na chvíli odpoutali a vyrazili na pár dní k moři. Podaří se Vendy Dana přesvědčit, aby s ní opravdu odjel?

 

Jirka je v šoku z toho, co Ivana předvádí. Tatam je doba, kdy škemral o její lásku a byl vděčný za každý úsměv. Teď má Zlatu a je šťastný tak, jako už dlouho nebyl. Jednu věc ale musí udělat – říct Zlatě o svém hříchu z minulosti, o vztahu s nezletilou dívkou. Protože Jirkovi je jasné, že Ivana nedopustí, aby byl šťastný, když ona být šťastná nemůže. Jirka proto pozve Zlatu domů na večeři, během níž si o tom s ní chce promluvit. Zaskočí je ale Ivana, která opět přišla ztropit scénu. Co řekne Ivana Zlatě? A jak Zlata přijme pravdu o Jirkově minulosti?

 

Od té doby, co Šimon s Martinem odjeli do Anglie, u Kosíkových panuje ponurá atmosféra. Petrovi se stýská, pořád jenom vzdychá a je protivný. Pacina se ho snaží rozptýlit, ale jen se hádají. Petr dokonce obviňuje Pacinu, že jí přišel odjezd jeho synů vhod. Zdá se, že jediný, kdo Petrovi rozumí, je Stázka. Proto ji Petr pozve na večeři, během níž se jí se vším svěří. Stázka mu na oplátku vypráví o tom, jak ji trápí, že její snacha dělá všem ze života peklo. Přijde Petr na jiné myšlenky? A co na to řekne Pacina?

 

Sledujte stý dvacátý čtvrtý díl seriálu Cesty domů, v pondělí 21. května ve 20.00 na Prima family.


TOP STAR magazín 2015 - Logo Foto:
19:55 20:15
48%
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TV
21.40
DNES V TV
20.00
DNES V TVPolární moře Foto:
21.15

reklama