138. díl – Zásnuby

Cesty domů (138) - Obrázek 2 Foto: Cesty domů (138) - Obrázek 2Foto: www.iprima.cz

Za Stázkou přijede pan Kaláb a požádá ji o ruku. Šokovaný Jirka zjistí, že Stázka tuto nabídku dostala už před rokem, ale odmítla ji. Tentokrát souhlasí. Co má Stázka ještě v plánu? Eva konečně zjistí Hamzíkovu totožnost a jde si k němu pro vysvětlení.

Jenže na Romana zase někdo vystřelí. Kdo za těmi útoky stojí? Ríša pořád bojuje s Venclem i se svým otcem. Stále se nerozhodl, jestli Vencla nechá na klinice. Co mu k tomu řekne Kači?


Sledujte stý třicátý osmý díl seriálu Cesty domů v pondělí 17. září ve 20.00 na Prima family.

 
Stázka s Jirkou musejí strávit zprávu, kterou očekávali, ale která je přesto zasáhla. Dan dostal u soudu tři roky. A Jirka se dozví ještě jednu novinu. Za Stázkou přijde pan Kaláb, muž, který s ní chodil, když byla v lázních. Tenkrát ji požádal o ruku, ale Stázka odmítla. Chtěla pomoct Jirkovi, kterému se rozpadalo manželství a on se odstěhoval do Hradiště. A pan Kaláb po roce Stázku našel a svou žádost přednesl znovu. Stázka se nemusí rozmýšlet, Kalába si chtěla vzít už tenkrát. Hradiště jí moc štěstí nepřineslo a ona se ráda odstěhuje do Prahy. Alespoň bude moct snáz navštěvovat ve vězení Dana. A co Jirka? Zůstane v domě Pánkových sám?  

 
Místo aby se Václav šetřil, má starosti s oběma dětmi. Filip nejenže by chtěl větší pravomoci ve firmě, ale taky oznámí, že by se chtěl odstěhovat z domu. A Eva nezůstane pozadu, což Václav nese velmi těžce. Václav navíc vůbec není nadšený z toho, že Eva začala chodit právě s Hamzíkem. Když ji před ním varuje, dosáhne pravého opaku. Václav tedy zajde za Hamzíkem říct mu, že si nepřeje, aby se stýkal s jeho dcerou. Hamzík se mu vysměje a Evu urazí, Václav si ale zachová nečekaně chladnou hlavu. Co svou taktikou sleduje? A jaká minulost ho pojí s Hamzíkem?

 

Eva konečně zjistila totožnost svého nového milence a jde si za Romanem pro vysvětlení. Chce vědět, co všechno má na svědomí, proč jí lhal a co s ní má v plánu. Jejich rozhovor přeruší další útok. Po Romanovi opět někdo střílí, tentokrát přes okno v bytě. Eva je vyděšená, ale strach má i Hamzík. Spolupracoval s policií a je mu jasné, že se mu teď někdo mstí. Chce policejní ochranu. S Romanem se několikrát střetne i Honza a pěkně si ho vychutnává. Podezřívá Romana, že útoky jsou jen nahrané, že Roman udělá všechno pro to, aby se nemusel vrátit do vězení. Ale i Roman má svou teorii. Začíná si myslet, že za útoky na něj stojí Honza, který má dost velký důvod se Romana zbavit. Kdo z nich má pravdu a kdo po Romanovi skutečně střílí?  

 

 
Ríša stále bojuje s Venclem i se svým otcem. I když se snaží s Rudolfem v nemocnici potkávat co nejméně, většinou se vždycky pohádají. A obvykle kvůli tomu, jestli vyhodit nebo nevyhodit Vencla. Z Ríšova chování není moc nadšená ani Kači. Podle ní by měl Venclovi všechno prominout a nechat ho na klinice. Přece se nezbaví dobrého doktora jen proto, aby se pomstil. Ale Ríša sám neví, co by měl udělat. Dá na Kači, nebo se rozhodne podle sebe?

 

 

Sledujte stý třicátý osmý díl seriálu Cesty domů v pondělí 17. září ve 20.00 na Prima family.

 

Hlavní postavou nového detektivního seriálu Polda je komisař Bříza  v podání herce Davida Matáska. Foto:
21:30 22:45
82%
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVHlavní postavou nového detektivního seriálu Polda je komisař Bříza  v podání herce Davida Matáska. Foto:
21.30
DNES V TV
20.00

reklama