140. díl – Naleješ mi taky?

Cesty domů (140) - Obrázek 4 Foto: Cesty domů (140) - Obrázek 4Foto: www.iprima.cz

Zlata řekne Rudolfovi smutnou zprávu. Vladimír umřel a ona by potřebovala doprovod na pohřeb. Nechtěně ale prozradí ještě jednu novinu, kterou zatím tají. Jaká to je a kdo především by se jí měl dozvědět?

Honza je naštvaný, že zachránil Hamzíka, ale chlapa, který po Romanovi střílel a který se stará o postiženou dceru, musí nechat zavřít. Rád by mu pomohl, aby se vězení vyhnul. Podaří se mu to? Helena se opět potká s Hamzíkem. On s ní začne flirtovat, ale taky jí vypráví o své nadaci, kterou dřív měl. A nabídne jí pomoc. Co tím Hamzík sleduje? A přijme Helena jeho nabídku?

 

Sledujte stý čtyřicátý díl seriálu Cesty domů v pondělí 24. září ve 20.00 na Prima family.


Zlata přijde za Rudolfem do vily s velmi smutnou zprávou. Vladimír před několika dny zemřel. Ona se to ale dozvěděla až pozdě. Poprosí Rudolfa, jestli by s ní nešel na pohřeb. Bojí se, že Vladimírova sestra, která ji nenávidí, ji tam nebude chtít pustit. Rudolf samozřejmě souhlasí. Zlata mu ale nechtěně prozradí ještě jednu novinu. Udělá se jí špatně a Rudolfovi dojde, že je těhotná. Zlata přizná, že otcem je Jirka, kterému to ale zatím neřekla. Zlata neví, jak by to měla udělat, když si ho nechtěla pustit do života. O nic se neprosí, hlavně nechce být na obtíž. Zatímco Rudolf se zdrží komentářů, Alice jí později v nemocnici promluví do duše. Jak se nakonec Zlata rozhodne? Sebere odvahu a půjde za Jirkou?

 

Honza se užírá vzteky. Nejen, že zachránil život Hamzíkovi, kterého by nejraději dostal do vězení. Ještě navíc musí nechat zavřít Kreuzigera - chlapa, který se stará o postiženou dceru. Zavřít ho za něco, co by nejraději udělal Honza sám. Honza je vzteklý, že on sám neměl dost odvahy na to, aby se Hamzíkovi pomstil. Chce Kreuzigerovi pomoct za každou cenu a neváhá k tomu zneužít ani svou šéfovskou pozici. S čímž nesouhlasí Vejnar a Honzovi se to nebojí dát najevo. Jenže jakmile jde o Hamzíka, Honza ztrácí veškerou soudnost. A neváhá se rozhádat ani se svým parťákem Vejnarem a ublížit kolegyni Květě. Co Honza nakonec vymyslí?

 

Hamzík se opět setká s Helenou, která u něj hledá Evu. Zdá se, že Helena ho velmi zaujala. Neváhá s ní otevřeně flirtovat přesto, že má vztah s Evou. Helena je nejdřív velmi uzavřená, ale jakmile začne Roman mluvit o tom, že měl taky nadaci, pomalu roztává. Zdrží se u něj a dá si s ním víno, poslouchá jeho vyprávění. Hamzík je natolik přesvědčivý, že Helena na něj pomalinku mění názor. Když jí nabízí s nadací pomoc, Helena dokonce začíná věřit, že Hamzík neudělal všechno, z čeho ho obviňují.  Co svým jednáním Hamzík sleduje?

 

Helena se nesmířila s Václavovým rozhodnutím nejít na operaci a užít si poslední půlrok života se vším všudy. Snaží se ho přesvědčit i za cenu hádek, ale marně. Václav se dokonce vydá na motorce až do Prahy, aby se tam osobně a stylově rozloučil se svými zaměstnanci.  Václav ví, že mu zbývá málo času, proto ho chce strávit se svou rodinou a dát ji zase dohromady. Helena s jeho obětí nesouhlasí a vytáhne poslední triumfy – snaží se na svou stranu získat Filipa a Evu. A přesvědčit je, aby Václavovi tuhle jeho hrdinskou pózu rozmluvili a donutili ho jít na operaci, když se to nedaří jí. Změní Václav své rozhodnutí?

Siska Foto:
12:10 13:35
37%
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVZdeněk se kření Foto:
21.30
DNES V TV
20.00

reklama