146. díl – Můj dům, moje rodina

Cesty domů (146) - Obrázek 2 Foto: Cesty domů (146) - Obrázek 2Foto: www.iprima.cz

Eva kašle na hrdost, chce si udržet Romana za každou cenu. Omluví se mu za svého tátu, ale to Romana nedojme. Když se Evě podaří dostat k Romanovi do bytu, pochopí proč. Koho Eva u Romana najde? Bára objeví v Ivanově kapse milostný dopis. Honza je zaskočený, ale taky zvědavý, kdo je Ivanova láska.

Ivan to ale za žádnou cenu nechce říct. Proč jméno malé slečny tak úzkostlivě tají? Za Aničkou znovu přijde Dušan. Vencl se s ním popere a rozbije mu hlavu. Moc rád by ale věděl, co se vlastně děje. Co je Dušan zač a proč se ho Anička tak šíleně bojí?


Sledujte stý čtyřicátý šestý díl seriálu Cesty domů v pondělí 15. října ve 20.00 na Prima family.


Eva vyvádí psí kusy. Kašle na hrdost, nezajímá ji rodina ani dítě, jenom Roman. Chce si jeho lásku udržet za každou cenu. Začne tím, že se mu omluví za svého tátu. To ale Romana nedojme. Eva už ho dávno přestala bavit. Myslí na jinou a řeší, jak se Evy zbavit. Hodí se mu jen jako nástroj pomsty Václavovi. Eva odejde kvůli Václavovi z domu a i s Marečkem se ubytuje v hotelu. A odtud podniká nájezdy na Romana. Prosí ho, ať jí otevře. Když se jí podaří Romana přelstít a ona se dostane dovnitř, čeká ji dost nepříjemné překvapení. Vidí, že ona Romanovi zdaleka nechybí tak, jako Roman jí. Koho Eva u Romana najde?

 

Honza si začíná uvědomovat, že mu kluci nějak rychle rostou. A už je dokonce zajímají i holky. Hlavně Ivana, u kterého najde Bára milostný dopis. Honzovi to připadá neskutečné – jeho syn najednou řeší podobné problémy jako on sám. Je na čase, aby si s ním promluvil jako chlap s chlapem. Moc rád by věděl, do koho se Ivan zamiloval. A tahá to tajemství z Jonáše, který Ivanovu slečnu samozřejmě zná. Ale Jonáš vydrží a nic neprozradí. Zdá se ale, že Ivan má se svou láskou nějaké trable. A proto ji před celou rodinou tají. Prozradí nakonec, kdo to je?

 

Venclovi se moc nezamlouvá, jak se vyvíjí jeho vztah s Aničkou. Není rande, aby ho někdo nenarušil. Předtím to byla malá Agátka, tentokrát je to opět Dušan, který za Aničkou znovu přijde. Čeká na ni potají doma. Když se ho Vencl snaží vyhodit, poperou se a Vencl mu rozbije hlavu. Vencl se za Aničku bude prát ochotně dál, jen by rád věděl, oč vlastně jde. Proč je Dušan tak neodbytný a chce s Aničkou mluvit? A proč ho ona neustále odmítá a má z něj takový strach?

 

Dáša neví, co má dělat, všechno se najednou komplikuje. Do Hradiště přijela, aby pomohla Aničce. Jenže netušila, že sem za ní přijede Dušan. A ona teď stojí mezi svým druhem a svou dcerou a neví, na čí stranu se má přiklonit. Věří Aničce, je to přece její dítě. Ale zároveň věří i Dušanovi. Kéž by si ti dva dokázali všechno vyříkat a usmířili se. To, co se stalo, je přece už tak dávno! Dáša navíc začíná mít potíže i v nemocnici. Ríšovi se nelíbí, že si Dáša tahá osobní problémy do práce. Má skvělá doporučení, ale zatím se moc nepředvedla. Je Ríšova kritika posledním varováním před tím, než Dášu vyhodí?

Psycho Foto:
00:40 02:35
95%
DNES V TVHlavní postavou nového detektivního seriálu Polda je komisař Bříza  v podání herce Davida Matáska. Foto:
20.15
DNES V TVVylomeniny II Foto:
21.30
DNES V TVSmrtonosná past 4 Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.50
DNES V TVZvláštní chůva Foto:
20.15
DNES V TVChirurgové - reprezent Foto:
22.20

reklama