150. díl – Zavolej sanitku!

Cesty domů (150) - Obrázek 10 Foto: Cesty domů (150) - Obrázek 10Foto: www.iprima.cz

Honza žije novou nadějí, že se Hamzík konečně dostane za mříže. Naštěstí nemá moc času nad tím přemýšlet. Násilník v Hradišti přepadl další ženu. Jak dlouho bude trvat, než ho kriminálka vypátrá? Kači se sejde se ženou, která by mohla být její potenciální matka. Ale ukáže se, že je to podvodnice.

Co dělá Ríša, zatímco Kači pátrá po své rodině? Roman dál plánuje útěk ze země. Helena mu ale udělá čáru přes rozpočet. Oznámí mu, že s ním čeká dítě. Co Roman udělá? O svém těhotenství řekne Helena i Václavovi. Jak zareaguje on? A co Václav prozradí Evě s Filipem?


Sledujte stý padesátý díl seriálu Cesty domů v pondělí 29. října ve 20.00 na Prima family.

 

Honza zase staví vzdušné zámky. Ivana Pánková se zhroutila, takže Hamzíkův případ dostane na starost někdo jiný. Je tedy velká šance, že se Hamzík dostane konečně za mříže. Naštěstí Honza nemá moc času zabývat se teď Hamzíkem. Kriminálka dostala hlášení o další přepadené dívce. Honza s Vejnarem i s Květou pracují na tomto případu ve dne i v noci, ale nemají žádnou stopu. Pořád dokola vyslýchají všechny podezřelé muže, kteří bydlí v okolí a mají podobný delikt už za sebou. V jejich síti uvízne kvůli svému záznamu z minulosti i Dušan. Mohl by tím násilníkem být právě on?

 

Kači se sejde se ženou, která by mohla být její potenciální matkou. Vypadá to, že si padly do oka, ale pak ji Kači vyzkouší a zjistí, že paní lže. Je to podvodnice, která se z ní snaží vymámit nějaké peníze. Kači své pátrání přesto nevzdává a domluví si schůzku s další paní. To se ale vůbec nelíbí Ríšovi. Má o Kači strach, aby nebyla zklamaná. Ale svým nesouhlasem se Ríša zároveň snaží odvést pozornost od své osoby. Kači do něj vidí a vždycky na něm všechno pozná. Pozná i to, že jí byl Ríša nevěrný?

 

Roman nechce čekat, kdo dostane na starost jeho případ. Nehodlá se nechat zavřít, proto rychle vymyslí plán B. Zmizí s Nikolou i Helenou za hranice. Zatímco ony se těší na víkend na horách, on domlouvá letadlo, které na ně bude čekat, a přebírá si falešné pasy. Jenže Helena mu udělá čáru přes rozpočet. Oznámí Romanovi, že je s ním těhotná. Roman je v šoku. Když se vzpamatuje, o to víc se ji snaží přesvědčit, ať s nimi odjede na hory. Čeká jeho dítě a on ho s ní chce vychovat. Jenže Heleně není dobře a nikam se jí nechce. Přesvědčí ji Roman nakonec, aby s nimi na výlet odjela?

 

Helena jde za Václavem. Rozhodla se definitivně oddělit svou nadaci od jeho osoby a potřebuje k tomu pár podpisů. Václav toho využije a prosí Helenu, aby se vrátila. Nemůže bez ní žít. Ona mu ale vysvětluje, že už není návratu, že tohle je definitivní konec. Pak řekne Václavovi proč. Prozradí mu, že čeká s Romanem dítě. Václava to sebere a přitíží se mu. Evě s Filipem pak vysvětlí, že Helena dítě vždycky chtěla, ale on byl proti. A Helena s ním přesto zůstala. Eva Helenu nenávidí pořád stejně, ale je jí jasné, že táta ji potřebuje, že bez Heleny nepřežije. Co Eva vymyslí?

Komisař Rex I Foto:
03:05 03:55
41%
DNES V TVChalupáři Foto:
20.15
DNES V TVČesko vaří s Pohlreichem ŽIVĚ Foto:
21.30

reklama