155. díl – Nezvěstný

Cesty domů (155) - Obrázek 7 Foto: Cesty domů (155) - Obrázek 7Foto: www.iprima.cz

Janákovi mají strach o Filipa, který se jim neozývá. Netuší, že jejich strach je bohužel oprávněný. Že Filip absolvoval poslední „pracovní schůzku“ ve svém životě. Když se Honza dozví, že je Filip nezvěstný, propadne panice. Protože on ví, že Filipovo zmizení opravdu souvisí s Hamzíkem.

A že mu Honza mohl zabránit. Jak se s tím vypořádá? Helena jde do Hamzíkova bytu a hledá nějakou stopu po Filipovi. Ale potká se tam s Romanem, který se s ní začne hádat. Co se Helena od Hamzíka dozví? A kdo je u něj v bytě překvapí? Helču přepadly porodní bolesti. Kači s ní jede do porodnice. Narodí se jí kluk, nebo holčička?

 

Janákovi mají strach o Filipa. Řekl, že jde do firmy, a teď nebere telefon. Nikdo z nich netuší, že jejich strach je bohužel oprávněný. Že Filip má za sebou poslední „pracovní schůzku“ v životě. Když je Filip nezvěstný i druhý den a ani policie nepostoupila o krok dál, Václav začne pátrat na vlastní pěst. Najme si agenturu, která mu má syna najít. A taky se pokouší prolomit heslo v synově notebooku. Snaží se zjistit, jestli má Filipovo zmizení nějakou spojitost s Hamzíkem. Co se mu podaří najít? A jakou zprávu ještě ten den dostane?

 

Honza si užívá vzácné chvilky klidu s Bárou. Bohužel ale netrvají dlouho. Protože má vypnutý mobil, Vejnar pro něj přijde do vily se zdrcující zprávou. Filip Janák je nezvěstný. Honzova dobrá nálada je rázem pryč. Jeho a hlavně Robertovy nejčernější obavy se potvrdily. Na rozdíl od Václava Honza moc dobře ví, že Filipovo zmizení má spojitost s Hamzíkem. A Honza na něm nese svůj díl viny. Měl Filipa od jeho záměru odradit, měl ho důrazněji varovat, že Hamzík je nebezpečný. Jak se s tímhle Honza vyrovná?

 

I Helena si dává vinu za to, že se Filipovi možná něco stalo. Neměla si mu stěžovat a vzbudit v něm pocit, že musí bránit rodinu. Helena se vydá do Romanovy garsonky, aby našla nějakou stopu. Střetne se tam ale s Hamzíkem. Ten je rozžhavený doběla. Jeho právník Pitbul ho podrazil. Slíbil, že na Romana bude čekat letadlo. Roman strávil na letišti celou noc, ale letadla se nedočkal. A navíc zjistil, že jeho peníze vůbec nejsou na účtech, na nichž měly být. Co to s ním hraje Pitbul za hru? A proč přišla Helena? Roman ale nemá čas na nějaké vysvětlování. Kdo je v bytě překvapí?

 

Těhotná Helča dorazila do Hradiště. Martin za ní má přiletět večer letadlem, musel ještě na trénink. Zdrží se pár dní, hlavně na svatbu, a pak se oba zase vrátí do Anglie. Helča je překvapená, když zjistí, že svatba zřejmě nebude. Aby Kači rozptýlila, požádá ji o doprovod do banky. Pak si zajdou na dortík a na kafe. V bance na ni ale náhle přijdou porodní bolesti. A Kači má najednou rozptýlení tolik, že neví co dřív. Jede s Helčou do porodnice a je s ní i u porodu. Když přiletí Martin, nestačí se divit. Kači ho nevede na porodní sál, ale už do pokoje. A Helča mu pyšně ukazuje jejich potomka. Co se Martinovi a Helče narodilo? A co tato situace Kači připomene?

 

Sledujte stý padesátý pátý díl seriálu Cesty domů ve středu 14. listopadu ve 20.00 na Prima family.

Hudba z Marsu Foto:
09:55 11:55
20%
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TV
21.40
DNES V TV
20.00
DNES V TVPolární moře Foto:
21.15

reklama