156. díl – Koberec

Cesty domů (156) - Obrázek 5 Foto: Cesty domů (156) - Obrázek 5Foto: www.iprima.cz

Janákovi jdou na pitevnu identifikovat mrtvé tělo. Když zjistí, že to není Filip, je to pro ně další naděje a vydají se ho hledat po městě. Honza si žádné plané naděje nedělá. Tuší, že je Filip mrtvý, a je přesvědčený o tom, že ho zabil Hamzík.

Podaří se mu najít nějaké důkazy, nebo bude muset Hamzíka zase nechat proklouznout mezi prsty? Ríša neví, co by měl udělat, aby mu Kači odpustila. Zkouší poslední možnost – připraví pro ni překvapení v hospodě U Bety. Zabere to na ni konečně? Rudolf s Petrem Kosíkem se dohadují, čí je Honzík vnuk. Dohodnou se zatím jen na tom, že jeho narození s Martinem pořádně oslaví. Jak jejich pánská jízda dopadne?


Sledujte stý padesátý šestý díl seriálu Cesty domů v pondělí 19. listopadu ve 20.00 na Prima family.


Janákovy čeká nejtěžší den jejich života. Musejí identifikovat tělo, které našla policie. Helena Václava zrazuje, aby tam nechodil, ten o tom ale nechce ani slyšet. Na pitevně pak zažije šok. Ten mrtvý není jeho syn, takže pořád je naděje, že Filip žije. A Václav se rozhodne ho najít. Donutí Helenu, aby s ním objela město. Všude ukazují Filipovu fotku a vyptávají se, jestli ho někdo neviděl. Bohužel marně. Ani policie nemá žádnou stopu. Pak ale Eva přivede domů bezdomovce, který tvrdí, že ví, kde Filipa najdou. Ale za svou informaci chce peníze. Co se od něj Janákovi dozvědí?

 

Honzovi se na rozdíl od Janákových neulevilo. Jemu je jasné, že čím déle je Filip nezvěstný, tím menší je šance, že ještě žije. On je stoprocentně přesvědčený, že Hamzík Filipa zabil; v jeho bytě se našla Filipova DNA. Helena ale dosvědčí, že Filip v bytě minimálně dvakrát byl. Honza zoufale hledá nějaké důkazy, které by vedly k tomu, aby Hamzíka mohl zavřít. Kéž by tak měl falešné pasy a mohl Romana usvědčit z toho, že chtěl opustit republiku a unést Helenu i s Nikolou. Podaří se mu něco na Hamzíka najít? Nebo ho bude muset propustit?

 

Ríša je čím dál zoufalejší. Kači s Agátkou mu moc chybí a on neví, co má udělat, aby byli zase spolu. Navíc na něj pořád všichni tlačí, aby se dali s Kači konečně zase dohromady. Ríša dokonce začíná dělat chyby i v práci, jednomu pacientovi předepsal špatné léky. Zkusí poslední věc – domluví pro Kači speciální překvapení v hospodě U Bety. Pokud nezabere ani to, Ríša svou snahu vzdá. Ríšu ale překvapí Vencl. Koupí kytku a jde se Kači omluvit za to, že jí řekl o Ríšově nevěře. Měl vztek a netušil, jak moc jim zasáhne do života. Pomůže Venclova přímluva? Odpustí konečně Kači Ríšovi?

 

Rudolf s Petrem Kosíkem se roztomile hádají o to, kdo je vlastně dědečkem malého Honzíka. Shodnou se jen v jednom – jeho narození je potřeba důkladně oslavit. Martin s nimi souhlasí a koupí pro ně tři lístky do Prahy na fotbal. Plánují, že pak půjdou malého zapít někam do baru. Jenže plánovanou pánskou jízdu jim překazí Rudolf. Václavovi Janákovi se přitížilo a on slíbil, že na něj dohlédne. Spěchá proto za ním domů. Jak to s výletem do Prahy dopadne? Kdo s Martinem a Petrem nakonec pojede?  

Prostřeno - img zastupce Foto:
17:45 18:55
58%
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TV
21.40
DNES V TV
20.00
DNES V TVPolární moře Foto:
21.15

reklama