18. díl – Pomsta

Cesty domů, 18. díl – Pomsta, Monika Kači a Rudolf Foto: Cesty domů, 18. díl – Pomsta, Monika Kači a RudolfFoto: All

Honza přišel o důležitého svědka v Romanově kauze. Roman totiž zaplatil Ireně rehabilitaci u moře a ta najednou tvrdí, že si vše vymyslela.

Jak si s tím Honza poradí? Kači překvapí při krádeži v ordinaci Na Návrší dívku Moniku. Krádež vyšetřuje Honza, který nechá Moniku jít. Jejich cesty se ale zanedlouho opět zkříží. Kdo je neznámá dívka a jak ovlivní životy lidí v Hradišti? Roman přesvědčí Soňu, že za Ireninu nehodu nemůže. A ptá se, jestli stále platí nabídka na společné bydlení ve vile Bernátových. Co mu Bernátovic rodina odpoví? Rudolf a Petr se dostanou opět do sporu. Tentokrát ne jenom kvůli ordinaci, ale taky kvůli svým dětem – Vendy a Šimonovi.

 

Sledujte osmnáctý díl seriálu Cesty domů ve středu 17. listopadu ve 20.00 na Primě.


Kači překvapí při krádeži v ordinaci Na Návrší dívku Moniku. Rudolf přivolá Honzu, ten ale nechá Moniku utéct. Má jiné starosti než honit vyděšenou holku. Je jasné, že je to narkomanka, ale v ordinaci nic neukradla, tak nač jí komplikovat život. A sobě přidělávat práci. Cesty Honzy a Moniky se ale opět zkříží. Kdo je neznámá dívka a jak ovlivní životy lidí v Hradišti?

 

Roman zaplatil Ireně rehabilitaci u moře. Honza si o jeho důvodech myslí své. A pořád se nemůže smířit s tím, že Ireniným odjezdem přijde o důležitého svědka v Romanově kauze. Ztrácí naději, že tenhle případ někdy dotáhne do konce. A dráždí ho i fakt, že se Roman pořád pohybuje v blízkosti jeho rodiny a on tomu nemůže nijak zabránit. Naštěstí má Vejnar v záloze jiného člověka ochotného svědčit. Kdo to bude?

 

Na Soňu Romanovo gesto udělalo dojem a zdá se, že mu skoro odpustila. Roman se dušuje, že nikdy nikomu neublížil, Soňa nemá důvod mu nevěřit. Naopak, znovu si ho pomaličku pouští do života. Když se jí Roman zeptá, jestli ještě pořád platí nabídka bydlení ve vile, Soňa není proti. Jak na tenhle nápad bude reagovat Bernátovic rodina?

Petr s Rudolfem se dostanou opět do sporu. Rudolfa rozzuří, když zjistí, že Petr hodlá ordinovat každý den. Má plné zuby nejen jeho, ale i celé ordinace se všemi pacienty. A chce odstoupit od smlouvy. Petr se cítí dotčený. Rudolf ho vyštval z nemocnice a chce ho vyštvat i z ordinace. Petr chce, aby se mu Rudolf omluvil za to, že Vendy postřelila Šimona. Dočká se omluvy?

 

Šimon trpí jako zvíře a ještě je terčem posměchu své rodiny. Svůj nasolený zadek Vendy jen tak nedaruje! Zosnuje dokonalou pomstu. Buď se mu Vendy omluví, nebo zažije něco, co si bude pamatovat do konce života. Vendy je sice vyděšená, ale především hrdá. Než by se omluvila, to si radši překousne jazyk. Kvůli Šimonově pomstě se ale ocitla v prekérní situaci. Jak si s ní poradí?

 

 

Příště uvidíte:


19. díl – Zranění

Honza má strach, aby si Roman nechtěl vzít jeho rodinu jako rukojmí. Když se dozví, že se Jonáš zranil a Roman byl u toho, jeho podezření ještě zesílí. Opravdu ho chce Roman prostřednictvím kluků zastrašit? Soňa je v šoku. Honza jí řekl, že přistoupí na rozvod, ale chce, aby mu soud svěřil kluky do jeho péče. Přesvědčí ho, aby to nedělal? Petr zjistí, že Zina Bernátová napsala na karty některých pacientů tajemné vzkazy pro Rudolfa a Petra týkající se jejich minulosti. Najdou pacienty, kteří jim tuhle záhadu vysvětlí? Vendy jede nakoupit do hospody maso, auto má ale poruchu. Naštěstí kolem jede ochotný „automechanik“, který Vendy pomůže. Kdo se z něj nakonec vyklube?

Castle na zabití Foto:
14:35 15:35
47%
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVHlavní postavou nového detektivního seriálu Polda je komisař Bříza  v podání herce Davida Matáska. Foto:
21.30
DNES V TV
20.00

reklama