238. díl - Dohoda

Simona nabízí pomoc Foto: Simona nabízí pomocFoto: All

Valerie s Hynkem získají děti. Juraj pomůže Emě. Jaryn začíná podezřívat Honzu. Sledujte další díl Cest domů v pondělí ve 20.15 na Primě.

Ema se vrací do města pro svou dceru. Zjistí, že Rozárka je v kojeneckém ústavu. A taky, že Záviš dostal Kytku.

Jaryna vyhodí před domem z auta Závišovi muži. Záviš mu ukázal fotku Aleny, jak pro něj tančila u tyče. Taky mu řekl, že pomáhala svému otci s útěkem. Jaryn je otřesený. Chce se pomstít. Honza ho přemluví, aby to nedělal.

Marcelka se nechce vrátit se Zdenou zpátky na Slovensko. Zdena váhá. Nakonec se rozhodne, že děti nechá u Hynka a Valerie. Ti jsou šťastni.

Semerád se dozví, že Ema je zpátky. Vyhledá ji. Ema s ním nejdřív nemluví, pak s ním ale jde do Kytkova bytu najít Rozárčiny doklady. Tam je dostihnou Závišovi chlapi. Semerád je zdrží, aby Ema mohla utéct.

Jeho samotného ale odvedou k Závišovi. Ten mu učiní nabídku: nechá Emu být, ale Semerád bude mít u něj dluh. Semerád souhlasí. Nikomu o tom ale neřekne.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Je zřejmé, že na policejním oddělení je krysa. Jaryn začne podezírat Honzu, že Závišovi donáší on.

Ema získá zpátky dceru. Od rodičů ale pomoc nechce. Chce se nechat zatknout a Rozárku nechat u Sváti s Daliborem. Sváťa tlačí na Dalibora, ať nechá Emu být. Dalibor váhá.

Sledujte další díl Cest domů v pondělí ve 20.15 na Primě. 

 

 

DNES V TVLíbáš jako Bůh Foto:
20.15
DNES V TVHlídač Foto:
22.50
DNES V TVLov Foto:
20.00
DNES V TV
20.15
DNES V TVRush Foto:
22.20

reklama