250. díl - Udání

Ale sluší jí to, že  Foto: Ale sluší jí to, že Foto: All

Juraj neskousne Simonin románek s Karlem. Dalibor vyzradí Veronice policejní tajemství. Kamil znovu přelstí Honzu s Jarynem. Sledujte 250. díl Cest domů v pondělí ve 20.15 na Primě.

Semerád přijde za Mladým a důrazně ho varuje, aby nechal Simonu na pokoji. Mladý to odmítá a oba muži se nakonec poperou.

Rvačka se neutají u Kenigrů, a Simonina nevěra tak vyjde najevo u celé rodiny. Semerád Simonin románek s Mladým nedokáže skousnout a je rozhodnutý vztah ukončit a odejít z domu.

Na policii se dostaví barman Podlešák a chce udat svého šéfa Záviše. Dalibor s Honzou jsou zpočátku nedůvěřiví, ale když se ukáže, že Podlešák má k udání dobrou motivaci – lásku k prostitutce, kterou Záviš drží ve svém podniku - uvěří mu.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

 

Připravuje se velká policejní akce na Závišovo dopadení. Záviš se ale díky Veronice o akci dozví a plány policie na poslední chvíli překazí. Navíc se lstí zmocní i chráněného svědka Podlešáka...

Veronika víc a víc podléhá podmanivému Závišovi a přes Michalův nesouhlas s ním jde na romantické večerní rande. Od vztahu se zločincem ji nedokáže odradit ani Dalibor, který Veronice řekne, že Záviš je vrah. Záviš rozpolcenou Veroniku nakonec přesvědčí o své nevinně a začínají spolu vztah.

Podívejte se na fotky:

 

Sledujte 250. díl Cest domů v pondělí ve 20.15 na Primě.

 

Prostřeno - img zastupce Foto:
17:45 18:55
64%
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TVHlavní postavou nového detektivního seriálu Polda je komisař Bříza  v podání herce Davida Matáska. Foto:
21.30
DNES V TV
20.00

reklama