3. díl - Zápas

Cesty domů, 3. díl Zápas, Honza a Vejnar Foto: Cesty domů, 3. díl Zápas, Honza a VejnarFoto: All

Soňa v noci opět odešla za Romanem. Honza má silné podezření, že je mu nevěrná. Chce slyšet pravdu. Soňa se přímé odpovědi vyhýbá, ale současně chce, aby Honza konečně odešel z jejího života.

Také v Romanovi roste neklid. Požaduje od Soni, aby řekla Honzovi o svém vztahu s Romanem. Bude mít Soňa dost odvahy? Honza nastoupil na hospodářskou kriminálku v Hradišti a musí čelit poznámkám kolegy Vejnara, který si prošel podobným manželským peklem. Soňa si na Rudolfovi vyvzdoruje místo na kardiochirurgii.

 

Ambiciózní doktor Vencl těžce snáší, že na oddělení přibyl další z rodu Bernátů, nicméně Soně nadbíhá. Romanův fotbalový team vyhraje důležitý zápas, malí Maškové jsou radostí bez sebe a Martin je bere do oddílu. Míle se udělalo špatně. Pokouší se v nemocnici vyhledat Rudolfa, ale narazí jen na Vencla, který ji vyhodí. Soňa je u toho. Rudolf se pak s Mílou setká. Opět se prohloubí jejich vztah. To neunikne Lídě. Útočí na Rudolfa, avšak bezvýsledně. Rudolfovi se donese, že Petr se za jeho zády dohodl s radním Ctiborem na pronájmu ordinace, až Dům Na Návrší propadne státu.

 

Dojde k hádce obou starých soků. Přesto existuje místo, kde svou nenávist udrží na uzdě. Hrob babičky Ziny.

Nebezpečný internet Foto:
22:25 00:20
49%
DNES V TVHlavní postavou nového detektivního seriálu Polda je komisař Bříza  v podání herce Davida Matáska. Foto:
20.15
DNES V TVVylomeniny II Foto:
21.30
DNES V TVSmrtonosná past 4 Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.50
DNES V TVZvláštní chůva Foto:
20.15
DNES V TVChirurgové - reprezent Foto:
22.20

reklama