64. díl – Všechno bude

Cesty domů (64) - Obrázek 3  Foto: Cesty domů (64) - Obrázek 3 Foto: All

Do Hradiště se vrací Bára Vítková, která tu chce poskládat dohromady střípky svého bývalého života. Začne tím, že se i se svou sestrou Sylvou a dcerkou Dorotkou jde podívat k jejich bývalému domu. Jak jejich vycházka do minulosti dopadne?

Honza po smrti Soni téměř rezignoval na práci a tráví veškerý čas se svými syny. Co se stane, až se potká s Romanem? Martin přežívá dny zavřený doma a čeká, až ho odsoudí a on půjde do vězení. Jak dlouho Helča takový život vydrží? Hlaváček se nečekaně zastaví na policii za Tomášem a Terezou. Co zásadního jim chce oznámit?

 

Do Hradiště se vrací Bára Vítková, která tu chce poskládat dohromady střípky svého bývalého života a začít znovu. Podnikala, přišla o všechno – a zhroutila se. Její sedmiletá dcerka Dorotka byla v azylovém domě, ale Bářina sedmnáctiletá sestra Sylva musela přetrpět pobyt v domově mládeže. Ta Báře jen tak nezapomene, co všechno musela skoro rok snášet. Aby si Bára obě holky udobřila, jdou se společně podívat na dům, v němž vyrůstaly, ale který už jim bohužel nepatří. Jak jejich procházka do minulosti dopadne?

 

Roman Hamzík sice autonehodu, při níž zemřela Soňa, přežil, ale cítí se jako mrtvý. Fyzicky i psychicky. Skončil na vozíku v péči Karolíny, která se o něj sice stará, ale dává mu najevo, že ho nenávidí. A ženu, kterou opravdu miloval, mu už nic nevrátí. Romana mučí výčitky, ví, že měl umřít místo ní. Rezignoval úplně na všechno – na svou práci i na fotbalový klub. Co se stane, až se potká s Honzou?

 

Sledujte první premiérový díl seriálu Cesty domů ve středu 7. září ve 20.00 na Primě.

reklama