Evino srdce v kritickém ohrožení. Nejen fyzickém. Vydrží?

Eva rizikové těhotenství Foto: Eva rizikové těhotenstvíFoto: All

Vencl je pod tlakem primářky, ta nevěří, že může zachránit dítě i jeho ženu. Další obvinění Mikuláše. Tentokrát jde o opravdu velké peníze. Jaryn se sbližuje s Emou

Stav těhotné Evy Venclové se zhoršuje a je předmětem sporu mezi primářkou a ostatními členy týmu včetně Evina manžela Vencla. Čistě teoreticky má Blanka pravdu v tom, že stav pacientky je natolik vážný, že je lepší pokusit se zachránit aspoň matku, než přijít o oba. Nicméně je tu ještě jeden zásadní aspekt Evina srdce. Doktor Salák je totiž přesvědčený, že by ztráta dítěte a následný stesk Evu stejně zabily. Jenže hlavní oponent primářky sedí pro podezření z vraždy ve vazbě. Stihne se vrátit, než vydá primářka pokyn k potratu?

Mikuláše navštíví Alice a Bernátova vila zažívá další otřes. Alice přede všemi obviní Mikiho z toho, že jí v noci pomocí mobilního bankovnictví vybral z účtu peníze za prodej domu. Hedvika se hroutí a i slepá mateřská láska najednou zahlédne záblesky světla. Když Blanka vidí, v jakém je Heda stavu, rozhodne se veškeré špinavé prádlo rodiny vyprat doma. Chce prodat dům a peníze vrátit. Co na to Rudolf?

Lucie ctí rozhodnutí Blanky a i když se jí Miki přiznal ke všem krádežím, rozhodne se ho krýt. Stejné žádá i po Hynkovi, který je ale zásadně proti. Bojí se totiž o Lucii. Ohrozí to jejich vztah?

Ema vrací peníze, které jí Jaryn půjčil. Ten se snaží o osobnější kontakt, Ema to však vnímá jako zneužívání situace. Jaryn se snaží s Emou usmířit. Povede se mu to?

Upoutávka 297. dílu

 Rekapitulace minulého dílu:

 

 

Stanice právě nevysílá
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
DNES V TV
21.40
DNES V TV
20.00
DNES V TVPolární moře Foto:
21.15

reklama