Každý dobrý skutek je po zásluze potrestán. I ten Blanky

Cesty domů Blanka Salák Foto: Cesty domů Blanka SalákFoto: All

Není užívání jako užívání. Salák si užívá moc nad Blankou, Hynek přítomnost malého Hynečka a Ema babičku Rozárky. Cesty domů v pondělí ve 20.15.

Salák je na koni. Ze smrti své ženy se už otřepal a žene ho kupředu vidina, že by mohl získat primariát. Blančina židle je totiž po jeho lživé výpovědi otřesena. Aby si pojistil její pád, vytáhne na ni i starý případ z Prahy, kde došlo k podobnému pochybení jako u Mikuláše. Podnítila ho k tomu svým podřeknutím Heda, která si s ním – ovšem po svém – přišla vyřizovat účty. Domnívá se, že její rána kabelkou do hlavy ho dostatečně vystraší. Nestalo se, naopak.

Ema se stále víc a víc stýká s Ester Konůpkovou. Jaryn se moc snaží, aby ho teta Záviše nevytáčela. Vždycky mu to ale vyjde tak nějak napůl, a tak je mezi ním a Emou stále trochu napětí. Když pro Ester přijede kvůli jejímu srdečnímu kolapsu záchranka, ztratí se z jejího bytu téměř dva miliony. Policie je najde u nejméně pravděpodobného člověka. U koho?

O Hynečka se stará Heda, protože Štrba tráví stále více času v nemocnici u své těhotné ženy. Hynek si na svého synka zvyká stále víc a víc a rozhodne se, že jestli ho Štrbovi vrátí do kojeneckého ústavu, vezme si ho k sobě. Podporu má i u Simony. Ta konečně sebere odvahu a navštíví neurologa, aby zjistil důvod výpadků své paměti.

Podívejte se na rekapitulaci minulého dílu:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stanice právě nevysílá
DNES V TV
20.15
DNES V TV
22.20
DNES V TVČas smrti Foto:
20.15
DNES V TVRush Foto:
22.20

reklama