Krátké manželství Rudolfa a Blanky je v ohrožení

Cesty domů (III) 282 - Obrázek 7 Foto: Cesty domů (III) 282 - Obrázek 7Foto: archiv FTV Prima

Láska Rudolfa a Blanky stojí před prvním milníkem. Lucie pomalu poodkrývá povahu Adama a Sváťovi se daří téměř nemožné. Nakloní si aspoň na malou chvilku Vencla na svoji stranu. Cesty domů v pondělí ve 20:15.

Blanka jako šéfová kardiochirurgie dá svému muži nůž na krk. Buď budou manželé, nebo kolegové. Obojí dohromady podle ní nejde. Rudolf jí slíbí, že to nějak vyřeší. Jak se rozhodne?

Lucie začíná poznávat skrytá tajemství Adama. Například to, že rád dobýval bývalé partnerky svého staršího bratra Mikuláše. I ona je jednou z nich, a tak se jí to samozřejmě pramálo líbí. Jak zareaguje?

Sváťa se stále cítí vinen za zhoršený stav Venclova synovce. Při své nedokončené pomstě ho totiž uvěznil v pokoji, aniž by tušil, že je těžký diabetik. Rozhodne se ho proto navštívit v nemocnici. Uvízne však ve výtahu. A není tam sám. Na kontrolu jede i Venclova těhotná žena. Je po transplantaci srdce, a proto její gravidita je více než riziková. Sváťa se snaží Evu rozveselit a ve stísněném prostoru přivést na jiné myšlenky. Podaří se mu to a Vencl je svým osobitým způsobem vděčný.

Blanka vyrazí za svojí kamarádkou Hedvikou do Prahy, aby si postěžovala na Rudolfa. Najde ji však zhroucenou. Hedvika nejenže stále neumí strávit odchod spřízněné rodiny z domu, ale navíc naletěla podvodníkovi, který ji připravil o všechny naspořené peníze. Primářka se proto rozhodne léčit i její city zraněné srdce a navrhne jí, aby se s Mikulášem přistěhovala k nim do domu. Bude s tím Rudolf souhlasit? A co Adam? Ustojí svého soka v lásce v domě?

 

Rekapitulace minulého dílu:


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V novém studiu Top Star Magazínu se představila i moderátorka Eva Perkausová. Foto:
21:30 22:30
55%
DNES V TVDr. Dokonalý Foto:
20.15
DNES V TVV novém studiu Top Star Magazínu se představila i moderátorka Eva Perkausová. Foto:
21.30
DNES V TVAutosalon Foto:
20.15

reklama